Miasto planuje sprzedaż działki tuż obok Galerii Dominikańskiejźródło: Urząd Miejski we Wrocławiu

Miasto planuje sprzedaż działki tuż obok Galerii Dominikańskiej

Orzech
Orzech
REKLAMA
W lutym przyszłego roku gmina Wrocław zamierza sprzedać niezabudowany teren o powierzchni 597 mkw. położony w samym centrum miasta, tuż obok Galerii Dominikańskiej.
Chodzi o niewielką ale bardzo atrakcyjnie położoną działkę znajdującą się przy ul. Klemensa Janickiego. Nieruchomość składa się z dwóch działek (nr 40/1 i 40/3) i zabudowana jest niewielkim budynkiem niemieszkalnym. Znajduje się tam też mały parking. Dla nieruchomości tej prowadzona jest księga wieczysta Księga wieczysta o numerze WR1K/00214828/3.
Urząd Miejski we Wrocławiu
Miasto zaplanowało na 16 lutego 2021 r. przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż tego terenu. Cena wywoławcza wynosić będzie 4 miliony  złotych. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przeznacza tę nieruchomość na: usługi, usługi kultury i nauki, zamieszkiwanie, usługi zdrowia, obiekty pomocy społecznej
REKLAMA
Urząd Miejski we Wrocławiu

Wysokość budynku jaki może stanąć w tym miejscu musi był dostosowana do stojącej obok siedziby przychodni Stare Miasto- Wrocławskie Centrum Zdrowia (przed wojną znajdowała się w nim Intendentura Wojskowa).
Urząd Miejski we Wrocławiu

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA