Międzynarodowa firma z branży IT Objectivity pozostaje we wrocławskim West Forum aż do 2030 rokufot. Jakub Zazula

Międzynarodowa firma z branży IT Objectivity pozostaje we wrocławskim West Forum aż do 2030 roku

Orzech
Orzech
West Forum
adresWrocław, Strzegomska 142
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA

Firma z branży IT Objectivity Sp. z o.o. przedłużyła umowę najmu we wrocławskim kompleksie West Forum. Aneks dotyczy blisko 4,4 tys. mkw powierzchni biurowej oraz 141 miejsc parkingowych.

Objectivity to międzynarodowa firma IT o brytyjskich korzeniach. Swoje oddziały ma zlokalizowane w Polsce, w Wielkiej Brytanii, Niemczech, na Mauritusie oraz w Rwandzie. Aktualnie zatrudnia ponad 900 pracowników.

Od 1991 roku pomaga organizacjom w osiąganiu przewagi biznesowej, w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne myślenie. Firma dostarcza dopasowane rozwiązania, m.in. aplikacje internetowe i desktopowe IoT, Big Data, Machine Learning i AI, rozwiązania chmurowe (Azure, AWS, GCP), a także proaktywne utrzymanie i wsparcie.

– Zdecydowaliśmy się pozostać w West Forum ze względu na wiele czynników. Między innymi na dobre skomunikowanie kompleksu – nasi pracownicy i goście mają możliwość dotarcia do biura za pomocą różnych środków transportu. Dodatkowo przestrzenie biurowe odpowiadają naszym potrzebom. Cenimy sobie także bardzo dobrą współpracę z Zarządcą budynku i cieszymy się na jej kontynuację – powiedział Piotr Szatkowski, Group Chief Operating Officer, Objectivity.

– Firma Objectivity Sp. z o.o. to wieloletni, główny najemca budynku. W wyniku aneksowania umowy klient zdecydował się przedłużyć najem aż do 31 sierpnia 2030r. Cieszymy, się z zaufania naszych najemców, którzy pozostają z nami na dłużej, szczególnie w tym niepewnym i niełatwym ekonomicznie czasie – komentuje Anna Fijałkowska, CEO TFG Asset Management.

fot. Jakub Zazula

Kompleks West Forum składa się z dwóch budynków biurowych: Budynku A – o łącznej powierzchni biurowej 10 370 mkw.) i Budynku B – o łącznej biurowej 11 962 mkw.). Obiekt znajduje się w obrębie dzielnicy Fabryczna, stanowiącej zachodnią część Wrocławia.

REKLAMA

Bliskie sąsiedztwo estakady Gądowianka, łączącej się z drogą krajową nr 5., a także stacji PKP Wrocław Muchobór (znajdującej się w odległości 200 metrów), zapewnia dogodny dostęp dla osób korzystających z transportu prywatnego jak i z komunikacji miejskiej. Lotnisko znajduje się w zasięgu 7 km od kompleksu.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

TFG Asset Management to spółka wywodząca się z irlandzkiej grupy kapitałowej, posiadającej w swoim portfolio wysokiej klasy nieruchomości w sektorze biurowym oraz handlowych położone w atrakcyjnych lokalizacjach w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA