Mon-Tech zainwestuje w gminie Czarny Bór

Mon-Tech zainwestuje w gminie Czarny Bór

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna polska firma zdecydowała się na inwestycję w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park". Inwestorem jest Mon-Tech.
Firma Mon-Tech to polski producent pojemników, opakowań z metalu oraz innych elementów służących do usprawnienia produkcji na liniach przemysłowych głównie firm z sektora automotive.
W Czarnym Borze w powiecie wałbrzyskim wybuduje nowoczesne centrum magazynowe za 4,5 mln zł. Inwestycję wspiera Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. Mon-Tech zainwestuje również w zwiększenie mocy produkcyjnych istniejącej już fabryki.
Będzie to pierwsza inwestycja w ramach programu Polska Strefa Inwestycji w gminie Czarny Bór a trzecia w całym regionie wałbrzyskim.
Od początku roku 2020 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" wydała już 21 decyzji o wsparciu inwestycji na łączną kwotę ponad 1,1 mld zł.

O inwestorze:

Mon-Tech zajmuje się obróbką tworzyw oraz metali począwszy od skrawania, spawania, poprzez obróbkę ciśnieniowo strumieniową (piaskowanie) kończąc na wykonaniu powłok lakierniczych metodą natryskową i proszkową oraz cięciem za pomocą najnowszych maszyn CNC.
Firma zajmuje się również projektowaniem i wykonaniem konstrukcji i instalacji przemysłowych, a także rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i obiektowej. Przeprowadza także badania odbiorcze instalacji elektrycznych.
Aktualnie Mon-Tech zatrudnia 62 osoby.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA