Na warszawskim Ursynowie powstaje pierwszy w Polsce condo hotel pod szyldem Staybridge Suites Materiały inwestora

Na warszawskim Ursynowie powstaje pierwszy w Polsce condo hotel pod szyldem Staybridge Suites

WIZUALIZACJE
REKLAMA

U zbiegu ulic Pileckiego i Puławskiej, na warszawskim Ursynowie powstaje pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy condo hotel sieci Staybridge Suites będącej w portfolio InterContinental Hotels Group. To 15. obiekt marki w Europie.

Hotel Staybridge Suites by Inter Continental Hotels Group powstaje przy ulicy Puławskiej 353 na Ursynowie. Do dyspozycji gości będą m.in.: siłownia, miejsca do pracy, business center 24h, pralnia, sklepik. Będzie to nie tylko pierwszy tego typu hotel w Warszawie, ale w ogóle w Polsce. Będzie to obiekt z mikroapartamentami inwestycyjnymi, którymi zarządzać będzie WIK Capital na mocy umowy franczyzowej z jedną z największych sieci hotelowych na świecie – InterContinental Hotels Group.

Jak deklaruje operator, firma WIK Capital, proponowane inwestorom warunki to umowa na 10+10 lat z opcją przed przedłużenia na 5 lat. Szacowana roczna stopa zwrotu z inwestycji to 7% rocznie.

W ramach przedsięwzięcia powstanie 10-kondygnacyjny obiekt (w tym 3 podziemne), zaprojektowany przez biuro ION Architekci Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą jest firma Ferryman Grupa Budowlana z Warszawy. Zakończenie budowy wyznaczono na lipiec 2022 r.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA

Hotel będzie się składał ze 192 apartamentów – jedno- lub dwu-pokojowych z aneksem kuchennym o powierzchni od 20 do 54 mkw. Apartamenty będą miały większą powierzchnię niż standardowy pokój hotelowy oraz dostęp do funkcjonalnego aneksu kuchennego. Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m.

Pod budynkiem znajdzie się podziemny garaż z 244 miejscami postojowymi. Działalność obiektu ma polegać głównie na wynajmie apartamentów na okres dłuższy niż standardowy pobyt w hotelu przez kilka dób.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

WIK Capital to spółka operująca na polskim rynku nieruchomości hotelowych i mieszkaniowych. Specjalizuje się w prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektami hotelowymi. Firma jest franczyzobiorcą marki InterContinental Hotels Group i – należącej do tej grupy – marki Staybridge Suites.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA