Nowe pokoje hotelu Reymont w stylu Aiden by Best Western KM Rubaszkiewicz

Nowe pokoje hotelu Reymont w stylu Aiden by Best Western

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Hotel Reymont w Łodzi, wchodzący w skład Grupy PHH, może pochwalić się nowo opracowanym pokojem wzorcowym. Docelowo hotel będzie pierwszym w Polsce hotelem marki Aiden by Best Western. Zakończenie modernizacji hotelu Reymont planowane jest w II kwartale 2024 roku.

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu modernizacji hotelu Reymont w Łodzi odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz. Projekt hotelu jest oparty o wytyczne marki, która nie stawia sztywnych zaleceń dotyczących architektury wnętrz, a jedynie nakierowuje, dając duży wybór kolorystyki i dekoracji. W związku z tym hotele marki Aiden zachowują indywidualny charakter, wynikający z lokalizacji i charakteru miejsca. Marka skupia się na wygodzie gościa, jego dobrym samopoczuciu i zadbaniu o jego relaks.

KM Rubaszkiewicz
KM Rubaszkiewicz
KM Rubaszkiewicz
KM Rubaszkiewicz
REKLAMA
KM Rubaszkiewicz

Moment powstania budynku, w którym docelowo będzie funkcjonował hotel pod marką Aiden by Best Western to czas dwudziestolecia międzywojennego. Projekt zwraca zatem uwagę na kształtujący się w tym czasie styl Art Deco oraz nurty: kubizm i fowizm. Pojawia się kolorystyka „jawnie wyjęta” z dzieł malarskich artystów tego okresu oraz akcent dekoracyjny we wnętrzach. Jest to zgeometryzowany detal widoczny w różnych elementach wzornictwa, niebanalny i funkcjonalny styl, awangardowy i jednocześnie nostalgiczny. Jasne barwy w połączeniu z odważnymi kolorami mebli nadają niepowtarzalny charakter butikowemu hotelowi.

– Do dyspozycji gości zostanie oddanych 61 przestronnych i wysokich na ponad trzy metry pokoi, których stylistyka bazuje na delikatnych, piaskowych barwach ścian i podłóg. Biało-czarne meble uzupełnione będą czerwonymi fotelami, które intensywnym kolorem ożywią całą przestrzeń. Na podłodze odnajdziemy elegancką, biało-grafitową wykładzinę, która została indywidualnie zaprojektowana dla hotelu w Łodzi. Gustowne dodatki takie jak: czarne, duże lampy na złotej podstawie, białe, frezowane stoliki kawowe, czarne biurka z białym fotelem stworzą spójny i elegancki wygląd pomieszczeń. Obrazy na ścianach, namalowane w stylu Tamary Łempickiej, idealnie wpasują się i podkreślają charakter stylu Art Deco. Pracowaliśmy nad każdym detalem, chcąc stworzyć komfortowe pokoje, które zapewnią naszym gościom wygodę i relaks w niepowtarzalnym butikowym wnętrzu z nutką historii – podkreśla Aneta Wodyk, prezes spółki PHH Hotele.

KM Rubaszkiewicz

Trzygwiazdkowy Reymont Łódź zlokalizowany jest w centrum miasta, obok słynnej na całą Polskę Manufaktury i zaledwie kilometr od ulicy Piotrkowskiej. Do dworca kolejowego Łódź Kaliska można dojechać w niespełna 5 minut, a przy obiekcie znajduje się parking na 36 aut. Hotel posiada w ofercie przestronne pokoje oraz infrastrukturę pozwalającą na organizację szkoleń i konferencji. Goście mogą skorzystać z oferty masaży, a także udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA