REKLAMA
Napisz komentarz
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
Budowa Obwodnicy Witomina wchodzi w kolejny etap. Na placu budowy prowadzone są intensywne roboty drogowe, mostowe, brukarskie oraz instalacyjne. Otwarcie ruchu dwukierunkowego na ul. Kieleckiej, po części nowego skrzyżowania z obwodnicą planowane jest w połowie lipca.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
Na budowie Obwodnicy Witomina trwają intensywnie prace. Aktualnie kontynuowane są roboty ziemne, humusowanie obszaru inwestycji, a także m.in. przebudowa sieci sanitarnej, teletechnicznej oraz budowa kanalizacji deszczowej.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Termin składania ofert został wydłużony po raz drugi. Pierwotnie ich otwarcie miało odbyć się 10 maja. Kolejne 14 czerwca. Jednak ze względu na ilość pytań od potencjalnych wykonawców podjęta została decyzja o ponownym przedłużeniu terminu. Tym razem na koniec czerwca.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA