Okam pozyskał nowego najemcę na część swojego kompleksu na warszawskim ŻeraniuMateriały prasowe

Okam pozyskał nowego najemcę na część swojego kompleksu na warszawskim Żeraniu

Orzech
Orzech

Okam pozyskał kolejnego dużego najemcę na część swojego kompleksu zlokalizowanego na warszawskim Żeraniu przy ul. Jagiellońskiej. Niedawno spółka zawarła umowę z Loconi Intermoda, a teraz z FineTech Construction.

FineTech Construction jest spółką działającą na rynku od 2017 r. w obszarze Generalnego Wykonawstwa, Design & Build oraz Property Development. Okam Capital oraz FineTech Construction współpracują przy warszawskich inwestycjach dewelopera jak CENTRAL HOUSE czy BOHEMA – Strefa Praga w Warszawie.

– Blisko współpracujemy z firmą Okam. Naturalnym zatem krokiem była dla nas decyzja o skorzystaniu z interesującej oferty najmu na warszawskim Żeraniu. Kompleks posiada wiele zalet, m.in. dojazd do centrum, parkingi i rozbudowaną, wielozadaniową infrastrukturę - zaznacza Rafał Sankowski – dyrektor ds. Przygotowania Produkcji w FineTech Construction.

REKLAMA