DODAJ

Park Żerniki – West Invest Company ponownie inwestuje na zachodzie Wrocławia [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Park Żerniki – West
Mariusz Bartodziej
2019-04-24 06:46:34
Po Starych Żernikach z blisko 20 mieszkaniami przyszedł czas na Park Żerniki z ponadtrzykrotnie większą liczbą lokali. Wśród udogodnień znajdą się plac zabaw, siłownia plenerowa, czy stacja ładowania samochodów elektrycznych. Planowany budynek wielorodzinny będzie miał pięć kondygnacji.

West Invest Company Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży inwestycję zlokalizowaną przy ulicy Strachowickiej 3 na wrocławskich Żernikach. Ceny dostępnych lokali wynoszą od 429 000 do 589 000 zł (5 946-6 959 zł/mkw.). Budowa ma ruszyć w III kwartale tego roku. Będzie gotowa do użytku po około dwóch latach.

Park Żerniki to sześciokondygnacyjny (w tym jedna podziemna) budynek wielorodzinny. Znajdzie się w nim 60 mieszkań. Parter zajmą lokale typu loft o powierzchniach około 47 mkw., z dostępem do ogródków. Na pierwszym piętrze będą dostępne jedno-, dwu- i trzypokojowe mieszkania o metrażach 31-53 mkw., z balkonami lub tarasami. Ponadto deweloper przewidział dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale o pow. 49-100 mkw. z antresolami – na parterze z ogródkami, a na wyższych kondygnacjach z balkonami/tarasami.

materiały inwestora


Osiedle będzie ogrodzone i przystosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na jego terenie znajdą się plac zabaw oraz siłownia plenerowa. Ponadto mieszkańcy skorzystają z dwóch wind, komórek lokatorskich, wózkowni/rowerowni, a także ze stacji ładowania samochodów elektrycznych. Miejsca postojowe będą dostępne na zewnątrz (27, 15 tys. zł za jedno), oraz w garażu podziemnym (57, pojedyncze 20 tys. zł, platforma na dwa pojazdy 30 tys. zł).

Więcej wizualizacji w galerii.

Jedna inwestycja już gotowa

West Invest Company zrealizował swój pierwszy projekt we Wrocławiu, również na Żernikach, pod koniec ubiegłego roku. Stare Żerniki to dwa trzykondygnacyjne budynki z blisko 20 lokalami mieszkalnymi przy ul. Pieprznej.

materiały inwestora

W innej części Żernik budowa wystartowała

DR Developer Sp. z o.o. rozpoczął w marcu budowę osiedla przy ulicach Objazdowej i Żernickiej. Za nieruchomość zapłacił w 2017 roku 1,8 mln zł. Oferuje w dwóch budynkach wielorodzinnych przeszło 60 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.

materiały inwestora