Pierwsze mieszkania z oferty Tuwima Apartments w Nowym Centrum Łodzi już w sprzedaży Materiały inwestora

Pierwsze mieszkania z oferty Tuwima Apartments w Nowym Centrum Łodzi już w sprzedaży

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Po sukcesach na rynku mieszkaniowym w Katowicach i we Wrocławiu Resi Capital S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A., wprowadza do sprzedaży pierwsze mieszkania z kompleksu Tuwima Apartments na terenie Nowego Centrum Łodzi. Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części rewitalizowanego śródmieścia będzie oferowała w sumie blisko 600 lokali w dwóch budynkach z bogatą częścią usługową na parterach.

Kompleks mieszkaniowy Tuwima Apartments znajduje się w doskonale skomunikowanej ze strategicznymi punktami miasta wschodniej części Nowego Centrum Łodzi, w kwadracie ulic Tuwima, Przędzalniczej, al. Rodziny Grohmanów i Tramwajowej. Na atrakcyjnie położonej działce powstaje obecnie 11-piętrowy budynek wzdłuż al. Rodziny Grohmanów oferujący 452 mieszkania o powierzchni od 25 do 80 mkw., w którym dostępnych jest pierwsze 150 lokali na sprzedaż. Kolejny etap zakłada realizację 7- piętrowego budynku z 145 mieszkaniami przy ul. Tuwima. W sumie deweloper dostarczy na łódzki rynek ponad 26 300 mkw. powierzchni użytkowej.

– Tuwima Apartments to doskonała propozycja dla rodzin, ceniących dogodną lokalizację, łatwy dostęp do usług kulturalnych, rekreacyjnych, gastronomicznych i handlowych, a także dla singli poszukujących zielonego, dobrze skomunikowanego z resztą miasta miejsca. Mieszkania na terenie Nowego Centrum Łodzi to także atrakcyjna oferta dla inwestorów, którzy poszukują możliwości lokaty kapitału lub rozbudowują swoje portfolio lokali na cele biznesowe – mówi Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing Resi Capital S.A.

Całość inwestycji uzupełnią blisko 3 000 mkw. przestrzeni usługowej, na której znajdzie się m.in. duży sklep spożywczy, oraz miejsca parkingowe w garażach podziemnych.

Materiały inwestora

Zielona enklawa w prestiżowej lokalizacji

Nowoczesna architektura Tuwima Apartments nawiązuje do historycznej spuścizny Łodzi i doskonale wpisuje się w spektakularny program rewitalizacji kluczowego obszaru śródmieścia, w ramach którego powstaje Nowe Centrum Łodzi – prestiżowa dzielnica o powierzchni 100 ha w samym sercu miasta, wydzielona ulicami Narutowicza, Kopcińskiego, Tuwima i Piotrkowską. Ta nowa wizytówka Łodzi łączy funkcje mieszkaniowe, usługowe, biznesowe i kulturalne, a najlepsze tradycje spotykają się tu z nowoczesnością i zielonymi rozwiązaniami, tworząc atrakcyjną przestrzeń do życia, spędzania wolnego czasu i pracy.

REKLAMA

– Tuwima Apartments to zielona enklawa uzupełniająca charakter zabudowy Nowego Centrum Łodzi. Do dyspozycji mieszkańców oddamy rozległe tereny rekreacyjne i wypoczynkowe o powierzchni ponad 2 600 mkw. w postaci dwóch otwartych dziedzińców dostępnych poprzez schody terenowe oraz plac zabaw o powierzchni ponad 300 mkw. – dodaje Anna Łagowska-Cioch.

Materiały inwestora

Podobnie jak wszystkie projekty realizowane przez dewelopera kompleks mieszkaniowy będzie podlegał certyfikacji w systemie BREEAM, podkreślającym istotność kluczowych czynników takich jak lokalizacja i dostępność komunikacyjna, zastosowanie rozwiązań zmniejszających zużycie wody i energii oraz wykorzystanie prośrodowiskowych i ekologicznych materiałów.

Materiały inwestora

Tuwima Apartments to drugi, obok WIMA Widzewskiej Manufaktury, projekt mieszkaniowy realizowany przez Resi Capital w Łodzi.

– W związku z dużym zainteresowaniem naszymi inwestycjami - apartamentami z segmentu premium w Quorum Apartments we Wrocławiu oraz w Global Apartments w Katowicach, zdecydowaliśmy się na dalszą ekspansję na rynkach regionalnych. Łódź jest dla nas perspektywiczną lokalizacją, a ponad 15- procentowy wzrost cen transakcyjnych w 2022 roku na tutejszym rynku pierwotnym sprawia, że Tuwima Apartments będzie także atrakcyjnym produktem inwestycyjnym dla inwestorów indywidualnych – komentuje Anna Łagowska-Cioch.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA