Plac Vogla na warszawskim Wilanowie został sprzedanyLCP Properties

Plac Vogla na warszawskim Wilanowie został sprzedany

Orzech
Orzech
REKLAMA

Centrum handlowo-usługowe Plac Vogla na warszawskim Wilanowie zostało sprzedane. Nowym właścicielem została firma LCP Properties. To kolejna i według zapowiedzi, nie ostatnia nieruchomość o charakterze handlowym w portfelu tej grupy inwestycyjnej. Plany rozwoju firmy zakładają dalsze zwiększanie udziału w tym segmencie, również poprzez własną działalność deweloperską.

Plac Vogla, zlokalizowany na warszawskim Wilanowie i zbudowany przez Ghelamco Poland, otwarto w 2015 roku, oddając do dyspozycji mieszkańców przyjazne miejsce do spotkań, zakupów i organizacji wydarzeń lokalnych.

Powierzchnia handlowa obiektu wynosi 5000 mkw., a oferta skupia 24 najemców, w tym m.in.: API Market, Home and Kitchen, Empik, Rossmann, Cosmedica, Loop Fitness, VOG’LA 69 Fashion Outlet, Pet Experts, Optyk Tondryk, Batida, sala zabaw dla dzieci Hop Pop, sklep mięsny oraz warzywno-owocowy, Poczta Polska. Mieszczą się tam również kawiarnie i restauracje, Centrum Kultury Wilanów i przedszkole. Do obiektu przynależy parking z 169 miejscami. Wartość transakcji nie została ujawniona.

LCP Properties
REKLAMA
LCP Properties

– Plac Vogla doskonale wpisał się w potrzeby mieszkańców Wilanowa, którzy chętnie spędzają tu czas i robią zakupy. To jednocześnie już drugi – po Prochowni Łomianki – obiekt handlowo-usługowy z naszego portfolio, w który zainwestowało LCP Properties. Przekazując go w ręce tak doświadczonego na tym rynku inwestora, mamy pewność, że nadal pozostanie on ważnym miejscem dla lokalnej społeczności – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

– Plac Vogla spełnia kryteria najlepszych projektów stanowiących lokalne ośrodki handlu, usług oraz integrujące społeczność i oferujące jej nie tylko przestrzeń do zakupów, ale również miejsce do spędzania wolnego czasu. Ciągle mamy duży apetyt na tego typu nieruchomości, dlatego aktywnie zabezpieczamy kolejne obiekty odpowiadające naszym wymaganiom. Chcemy rosnąć, a polski rynek daje nam okazję, aby powiększać portfel o jakościowe parki handlowe. Co więcej, w przyszłym roku ruszymy szerzej z budową obiektów w formule deweloperskiej – w tym celu wytypowaliśmy i zabezpieczyliśmy działki oraz prowadzimy rozmowy z firmami wykonawczymi – podkreśla Krystian Modrzejewski, Group Operations Director, LCP Properties.

LCP Properties

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA