Pod Wrocławiem powstanie nowy park handlowy Materiały inwestora

Pod Wrocławiem powstanie nowy park handlowy

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy park handlowy SHOPP.CITY. Zlokalizowany zostanie przy ul. Wrocławskiej, obok istniejącego obiektu sieci Selgros oraz restauracji McDonald’s.

W ramach inwestycji, na nieruchomości o wielkości 2,8 ha powstanie retail park o powierzchni całkowitej ponad 6,5 tys. mkw. Inwestorem jest firma SHOPP CITY S.A. z Poznania. Prace projektowe wykonuje biuro Bulak Sp. z o.o. z Warszawy, funkcję project managera sprawuje firma KKBud Sp. z o.o. z Poznania, a komercjalizację powierzono firmie Nuvalu Polska Sp. z o. o. Sp. k. z Warszawy.

W dniu 19 października inwestor, spółka COMMON INVESTMENT Spółka Akcyjna złożyła w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu wniosek o pozwolenie na realizację inwestycji na działkach nr 88/14, 88/12 (Obręb 022302_2.0010), przy ul. Ptasiej w podwrocławskiej Długołęce.

Przy obiekcie powstaną 192 miejsca parkingowe dla klientów. Park handlowy obsłuży ok. 60 tys. mieszkańców rejonu Długołęki i okolic. A krąg potencjalnych klientów będzie się powiększał. W okolicy powstaje obecnie wiele nowych projektów mieszkaniowych – to dobry prognostyk dla tej nowej inwestycji.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora

Planowana data przekazania pierwszej fazy nowego projektu SHOPP.CITY do eksploatacji to IV kwartał 2024 r. Inwestor na razie nie zdradza nazw najemców parku handlowego w Długołęce.

LOKALIZACJA:

GUNB
GUNB
GUNB

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA