Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyniźródło: pixabay.com

Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni

Orzech
Orzech
REKLAMA
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w Gliwicach (Śląskie), otwiera swoje nowe biuro w Gdyni, gdzie do końca 2022 r. planuje zatrudnić 40 osób. 
Firma ta tworzy rozwiązania technologiczne dla klientów z branży finansowej, handlowej, transportowej, turystycznej, medycznej, motoryzacyjnej i NGO. Future Processing powstało w 2000 r. i obecnie zatrudnia już blisko 1000 osób.
REKLAMA
– Oddział trójmiejski będzie miał charakter delivery centre. Oznacza to, że nie będzie zajmował się ani marketingiem, ani sprzedażą - te funkcje pozostaną skupione wokół Gliwic – poinformował, cytowany w komunikacie prasowym, Chief People Officer w Future Processing Tomasz Ciapała.
– Chcielibyśmy, żeby pierwsza osoba zatrudniona w Trójmieście do naszego zespołu pojawiła się w marcu 2022 r. Nie liczymy tutaj oczywiście osób, które już pracują w Future Processing zdalnie z Trójmiasta i okolic. Wcześniej konieczne będzie zatrudnienie osób do różnych ról serwisowych realizowanych na miejscu między innymi do rekrutacji. Liczymy na to, że do końca 2022 r. w naszym trójmiejskim oddziale będzie pracowało 40 FPowiczów – informuje Head of People w Future Processing Ewa Ebelewicz-Plaza

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Fjuczerus(gość)
Bomba!
REKLAMA