UL International Polska z nowym centrum badawczym w Bolero Office Point 2 źródło: Materiały inwestora

UL International Polska z nowym centrum badawczym w Bolero Office Point 2

Orzech
Orzech
REKLAMA
UL International Polska sp. z o.o., najemca oddanego do użytkowania w czerwcu 2020 r. budynku biurowo-technologicznego Bolero Office Point 2 ulokował w nim swoje nowe centrum badawcze w Warszawie.
Najnowszy budynek warszawskiego kompleksu Bolero Office Park został wynajęty w całości przez firmę UL International Polska Sp. z o.o. (UL) świadcząca usługi w zakresie testowania, inspekcji oraz certyfikacji w celu uzyskania dopuszczeń produktów elektrycznych, elektronicznych i baterii na rynki globalne. Na blisko 4 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowo-technologicznej ulokowane zostało nowe centrum badań i certyfikacji najemcy, świadczące usługi dla klientów UL z całego świata. Budynek został zaprojektowany i wybudowany przez Real Management S.A. specjalnie dla UL.
Dzięki nowemu laboratorium firma będzie mogła m.in. testować baterie i akumulatory średniego rozmiaru, wykorzystywane w produktach konsumenckich i medycznych, sprzęt ITE, elektronikę użytkową, urządzenia medyczne, laboratoryjne i przemysłowy sprzęt sterujący.
Bolero Office Point 2 to trzykondygnacyjny budynek biurowo-technologiczny klasy A położony przy ul. Równoległej 4 w Warszawie. Na trzech kondygnacjach budynku mieści się 2013 mkw. powierzchni użytkowej. Część laboratoryjna mierzy 1725 mkw. i ma 6 m wysokości. Przy budynku znajduje się parking naziemny dla 60 samochodów. W lobby budynku, tak jak w Bolero Office Point 1, umieszczono eksponowaną, spiralną klatkę schodową.
REKLAMA
Architektura BOP2 – prosta bryła ze szklaną fasadą, nawiązuje stylem do pierwszego budynku kompleksu Bolero Office Park. 
Właścicielem budynku jest Bolero Investments 2 Sp. z o.o. należąca do holdingu Real Management S.A. Budynek został zaprojektowany przez Firma Architekci Dawidczyk & Partnerzy.
Źródło: Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA