Polska sieć Focus Hotels otworzyła swój drugi hotel w Bydgoszczy Focus Hotels S.A.

Polska sieć Focus Hotels otworzyła swój drugi hotel w Bydgoszczy

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych Focus Hotels S.A. otworzyła swój drugi hotel w Bydgoszczy – Focus Hotel Premium Bydgoszcz.

Kolejny bydgoski hotel Focus znajduje się w całkowicie zmodernizowanym i przebudowanym dawnym biurowcu Projprzem, przy ulicy Bernardyńskiej 13 na Starym Mieście. Obiekt posiada 3-gwiazdki. Dysponuje 88 pokojami i zapleczem konferencyjnym w postaci 3 sal o łącznej powierzchni ponad 200 mkw. W hotelu znajdują się także restauracja, bar, sauna oraz siłownia.

– Kolejny hotel pod marką Focus otwarty w Bydgoszczy to dla nas niewątpliwy powód do radości. Tym bardziej, że to już piętnasty obiekt Focus Hotels co jest potwierdzeniem, że sieć cały czas dynamicznie się rozwija. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Bydgoszczy spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – informuje Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A.
Focus Hotels S.A.
Focus Hotels S.A.
REKLAMA
Focus Hotels S.A.
Focus Hotels S.A.

Focus Hotels S.A. posiada w Bydgoszczy także 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium Pod Orłem, który znajduje się w zabytkowym, przedwojennym, okazałym budynku w centrum miasta.

Focus Hotels S.A.

Focus Hotels S.A. to jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Aktualnie w jej skład wchodzi 15 hoteli zlokalizowanych w Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Chorzowie, Inowrocławiu, Sopocie, Elblągu, Warszawie, Lublinie oraz Poznaniu. Dziewięć z nich działa pod marką Focus Premium a jeden jeden pod marką Grand. Focus Hotels S.A. należy do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA