Warszawa: Sieć hotelarska Q Hotel kupiła grunt na Ochocie

Warszawa: Sieć hotelarska Q Hotel kupiła grunt na Ochocie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Realizując swoją strategię rozwoju polska sieć hotelowa Q Hotel zdecydowała się także na budowę hotelu w Warszawie. Firma zakupiła zabudowaną działkę w pobliżu pl. Zawiszy, na Ochocie, na granicy Śródmieścia i Woli. Poprzednim właścicielem nieruchomości była spółka Metropol NH.
Q Hotel bardzo długo poszukiwał odpowiedniej lokalizacji w Warszawie dlatego dopiero teraz będzie mógł zbudować w stolicy swój pierwszy obiekt. 
REKLAMA

O inwestorze:

Q Hotel to dynamicznie rozwijająca się polska sieć hoteli, która istnieje na rynku hotelarskim od 2011 roku. Aktualnie posiada w Polsce 5 hoteli: 4 czterogwiazdkowe obiekty (Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowany tuż obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia przy ul. Zaolziańskiej i Q Hotel Grand Cru Gdańsk położony na Starym Mieście w Gdańsku) oraz trzygwiazdkowy hotel – Q Hotel Kraków, mieszczący się w dzielnicy Bronowice. W 2021 roku Q Hotel planuje otwarcie swojego największego w Polsce czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie). Będzie to drugi obiekt tej sieci w stolicy Dolnego Śląska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA