Aglomeracja Wrocławska: W Bielanach Wrocławskich powstanie największy w Polsce hotel sieci Q Hotel

Aglomeracja Wrocławska: W Bielanach Wrocławskich powstanie największy w Polsce hotel sieci Q Hotel

Orzech
Orzech
REKLAMA
Polska sieć hotelarska Q Hotel rozpoczyna budowę swojego największego hotelu w Polsce w podwrocławskich Bielanach Wrocławskich. W ramach inwestycji zaplanowano 209 nowoczesnych pokoi w tym 8 luksusowych apartamentów z 200 miejscami parkingowymi, 14 sal typu boardroom przeznaczonych do dyspozycji organizatorów spotkań i kongresów. 
Materiały inwestora

Teren wokół hotelu przystosowany do realizacji imprez plenerowych na najwyższym poziomie. Głównymi atutami nowej inwestycji będzie między innymi: przestrzeń konferencyjna oraz restauracyjna o łącznej powierzchni 3200 mkw., w tym główna sala bankietowa o powierzchni 574 mkw. i 4,5 m wysokości pozwalająca na organizacje przyjęć dla blisko 600 osób z możliwością podziału trzy części. Na ostatniej kondygnacji budynku zaaranżowano 400 mkw. przestrzeni eventowej, uzupełnionej tarasem o powierzchni 300 mkw. stanowiącej doskonałe miejsce na organizację wyjątkowych wydarzeń biznesowych z widokiem na panoramę okolicy.
Materiały inwestora
REKLAMA
Niebawem ruszą prace budowlane, których zakończenie przewidywane jest na lato 2020 roku. W nowym hotelu znajdzie pracę prawie około 80 osób. Koszt inwestycji to kilkadziesiąt milionów złotych.
Materiały inwestora

O sieci Q Hotel
Q Hotel to dynamicznie rozwijająca się, polska sieć hoteli, która funkcjonuje na rynku od 6 lat. Aktualnie w jej skład wchodzi 5 hoteli: 4 czterogwiazdkowe obiekty (Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowany tuż obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia przy ul. Powstańców Śląskich oraz Q Hotel Grand Cru Gdańsk położony na Starym Mieście w Gdańsku).Do sieci należy także jeden trzygwiazdkowy hotel – Q Hotel Kraków, mieszczący się w dzielnicy Bronowice.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA