Polska sieć marketów PSB Mrówka kontynuuje ekspansję w całym krajuPSB Mrówka

Polska sieć marketów PSB Mrówka kontynuuje ekspansję w całym kraju

Orzech
Orzech
REKLAMA

Polska sieć marketów PSB Mrówka kontynuuje ekspansję w całym kraju. Pod szyldem PSB Mrówka działają obecnie już 363 sklepy. Placówki Grupy PSB zlokalizowane są w 85 proc. powiatów w Polsce, w których zaopatruje się około 4 miliony gospodarstw domowych.

W tym roku zostały już otwarte nowe markety w Gorlicach, Gościnie, Konstantynowie Łódzkim, Maciejowicach i Skarżysku-Kamiennej.

Przychody łączne firm tworzących sieć za rok 2023 wyniosły 8,5 miliarda złotych, co stanowi ok. 18 proc. rynku dystrybucji materiałów budowlanych w kraju. Znaczącą cześć zaopatrzenia placówki Grupy realizują przez Centralę firmy – Grupę PSB Handel SA, której przychody za 2023 r osiągnęły pułap 3,9 mld zł.

REKLAMA

Ponadto, marka PSB cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród respondentów, z 81 proc. deklarujących znajomość dowolnej marki PSB. Jest to dowód na silną pozycję marki w świadomości konsumentów na polskim rynku.

Grupa PSB Handel S.A. jest ważnym graczem na rynku dystrybucji materiałów budowlanych i remontowych od 26 lat. Sieć sklepów PSB Mrówka oferuje szeroki wybór produktów, od remontowych po artykuły wyposażenia domu i ogrodu. Zatrudnia także imponującą liczbę pracowników, przekraczającą 7800 osób, co podkreśla znaczenie firmy jako pracodawcy na rynku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA