Osiedle Atrium rośnie

Osiedle Atrium rośnie

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Łagodna zima sprzyjała pracom budowlanym w całym Poznaniu. Osiedle Atrium, które powstaje na styku poznańskiego Grunwaldu i Górczyna, również skorzystało ze sprzyjających warunków. Budowa idzie pełną parą.


Pierwszym etapem, od którego Osiedle Atrium rozpoczyna inwestycję, jest budynek E. Obecnie skończyły się prace przy budowie hali garażowej, w której zaplanowano łącznie aż 107 miejsc postojowych dla mieszkańców. Do końca kwietnia wykonawca planuje zakończyć parter w pierwszym budynku, a do czerwca stan surowy. – Jesteśmy zadowoleni z tegorocznej łagodnej zimy. Umożliwiło to prowadzenie prac zgodnie z zaplanowanym terminarzem, a nawet ich przyspieszenie. Udało nam się zakończyć ściany kondygnacji podziemnych, rozpoczynamy budowę parteru – mówi Marek Smogór, prezes Atrium Grunwald.

REKLAMA


Cała inwestycja będzie obejmowała pięć budynków. Znajdą w niej mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 32 do 112 mkw. Na osiedlu będzie również możliwość zakupu luksusowych apartamentów dwu-poziomowych. Zakończenie budowy Grupa Partner, realizująca inwestycję, przewidziała na lato 2017 r.


Wiosnę na budowie zwiastują nie tylko postępujące prace, ale i odgłosy, które dochodzą zza płotu. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Atrium znajduje się Przedszkole nr 8, zlokalizowane przy ulicy Bosej, a naprzeciw – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera. Taka lokalizacja na pewno przyciągnie młode rodziny, które będą mogły zakupić tu mieszkania i skorzystać z rządowego programu dopłat „MdM”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA