Producent słynnych żelków Haribo otworzy pierwszy sklep w PolsceFoto: Thomas Rosenau - licencja CC BY-SA 2.5 / Wikimedia Commons - pl.wikipedia.org

Producent słynnych żelków Haribo otworzy pierwszy sklep w Polsce

Orzech
Orzech

Producent znanych na całym świecie żelków Haribo zadebiutuje na rynku handlowym w Polsce. Ten niemiecki producent planuje otwarcie swojego pierwszego sklepu firmowego jeszcze w tym roku. Na pierwszą lokalizację wybrał Warszawę.

Sklep ma zostać otwarty jesienią bieżącego roku w centrum handlowym Factory Ursus, zlokalizowanym przy Placu Czerwca 1976 r. 6 w Warszawie. Na razie nie podano więcej szczegółów, np. wielkości sklepu. Wiadomo już jednak, że otwarcie pierwszego sklepu firmowego Haribo w Polsce obfitować ma w wiele atrakcji dla klientów.

HARIBO GmbH & Co. KG to niemieckie niezależne, rodzinne przedsiębiorstwo spożywcze zajmujące się produkcją słodyczy. Przedsiębiorstwo produkuje głównie żelki, z których najbardziej znane to Goldbären ("Złote Misie"), które są produkowane od 1922 roku. Do marek Haribo należą również: pianki Haribo Chamallows oraz gumy rozpuszczalne Maoam.

REKLAMA