Rusza budowa nowego biurowca w centrum Wrocławia. Wybrano generalnego wykonawcę inwestycji źródło: Materiały inwestora

Rusza budowa nowego biurowca w centrum Wrocławia. Wybrano generalnego wykonawcę inwestycji

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. została wybrana przez spółkę Avestus Real Estate na generalnego wykonawcę budowy nowego biurowca Infinity, który ma powstać w centrum Wrocławia przy placu Jana Pawła II.
W ramach podpisanego kontraktu, Eiffage Polska Budownictwo S.A. wykona pełen zakres prac budowlanych, począwszy od robót fundamentowych, przez konstrukcję budynków, wykonanie prac instalacyjnych w budynku, montaż elewacji biurowca, aż po realizację prac wykończeniowych budynku wraz z zagospodarowaniem terenu otaczającego całą inwestycję. Ta sama firma w ramach odrębnego kontraktu, zrealizowała również ścianę szczelinową.
Zakończenie prac budowlanych przewidziano na I kwartał 2023 roku. Nowoczesny projekt biurowy, powstający w ścisłym centrum Wrocławia przy placu Jana Pawła II (skrzyżowanie ulic Legnickiej i Nabycińskiej), zaoferuje łącznie prawie 22 tys. m kw. powierzchni najmu. 
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 mkw. powierzchni biurowej1 561 mkw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych. Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie, szatnie oraz prysznice. Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.
Infinity wyróżni doskonale wpisująca się w najnowsze trendy architektoniczne bryła, przypominająca znak nieskończoności, imponujące lobby, w którym znajdą się specjalnie zaaranżowane miejsca dla gości odwiedzających budynek oraz przestronny taras na dachu budynku. Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AHR Architects, a za komercjalizację odpowiedzialna jest firma doradcza JLL. Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na I kwartał 2023 r.

Komentarze (3)

Napisz komentarz
Garincza(gość)
jak na wrocławiek kolejna w stylu lego  klateczka  w sam raz.Czy mogli by zbudować jeszcze kiedykolwiek w secesyjnym klimacie coś podobnego do  np hotel Monopol na Jana Pawła obok fontanna i lwy,   jest co podziwiać przez stulecie , gdyby tak Solpol, a zbudowane i już myślą wyburzać,  geniusze smaku.
Architekt(gość)
Kolejny czarny sarkofag, który kompletnie nie komponuje się z resztą zabudowy. Ten sarkofag pasuje tam jak pięść do nosa ?
Ragnarok(gość)
Kolejny potworek....
REKLAMA