Rusza rozbudowa Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma

Rusza rozbudowa Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W drugiej połowie maja miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na rozbudowę Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma w Nowej Wsi Rzecznej pod Stargardem Gdańskim w województwie pomorskim.

W imieniu Medpharma ZOZ S.A. podpisali ją Prezes Zarządu Mariusz Wydorski oraz Prokurent, Dyrektor ds. Rozwoju Cezary Sławuszewski. Ze strony generalnego wykonawcy – firmy Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. umowę podpisali Prezes Zarządu Michał Skowron oraz Adam Olżyński, Dyrektor ds. Handlowych.

W ramach projektu rozbudowy planowane jest powiększenie powierzchni użytkowej, o ponad 3000 mkw. Nowa inwestycja pozwoli na zwiększenie liczby łóżek oddziałów rehabilitacyjnych, zakładu opiekuńczo-leczniczego oraz hospicjum stacjonarnego. W nowej inwestycji oddane zostaną nowe przestrzenie rehabilitacyjne oraz gabinety lekarskie. Dla wygody naszych przyszłych pacjentów i pracowników rozbudowany zostanie parking.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na pierwszą połowę czerwca, a czas realizacji określono na bagatela (!) zaledwie półtora roku.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż Hospicjum, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy oraz Oddziały Rehabilitacji będą świadczyć usługi medyczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ta znacząca inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na długoterminową opiekę medyczną i rehabilitacyjną.

Prezes Zarządu Medpharma ZOZ S.A., Mariusz Wydorski, podkreślił, że projekt ten jest nie tylko odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności, ale także krokiem milowym w rozwoju Medpharma jako instytucji medycznej. Dzięki rozbudowie, pacjenci będą mieli dostęp do jeszcze szerszej gamy usług rehabilitacyjnych i opiekuńczych. Dzięki nim poprawi się komfort pacjentów co z pewnością przyczyni się do poprawy jakości leczenia naszych pacjentów.

REKLAMA

– Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że ten dzień w końcu nadszedł i że uda się ten ambitny plan zrealizować – mówił w trakcie spotkania Cezary Sławuszewski. – Nie udałoby się to bez takiego partnera jakim stała się dla nas po raz kolejny firma Dekpol Budownictwo – dodał.

Jak podkreślał Michał Skowron cała inwestycja będzie realizowana na najwyższym poziomie i z pewnością będzie służyć pacjentom wiele lat.

– Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez Medpharma ZOZ S.A. i będziemy mieli przyjemność rozbudować jeden z obiektów medycznych zrealizowanych przez naszą firmę – mówi Adam Olżyński.

Rozbudowa to krok ku przyszłości, który pozwoli naszej firmie nie tylko podnosić standardy opieki zdrowotnej, ale także umacniać pozycję jednego z liderów w regionie w zakresie świadczenia usług medycznych.

Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma
Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA