Ruszyła budowa największego parku handlowego w Grodzisku Mazowieckim Materiały inwestora

Ruszyła budowa największego parku handlowego w Grodzisku Mazowieckim

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W drugim tygodniu listopada rozpoczęła się budowa Strefy Park Grodzisk, największego największego obiektu handlowego w Grodzisku Mazowieckim. Generalnym wykonawcą inwestycji została wybrana firma P.A. Nova S.A. Inwestor, firma GHRE, planuje otwarcie obiektu w czwarty kwartał 2023 roku.

Inwestycja powstaje przy ul. Żyrardowskiej, tuż przy zjeździe z nowo wybudowanej obwodnicy miasta. Oficjalne uruchomienie obwodnicy odbędzie się już w grudniu b.r.

Obwodnica będzie głównym wjazdem do Grodziska z autostrady A2, a także stanie się główną arterią komunikującą miasto z pobliskimi miejscowościami. Sfera Park Grodzisk będzie największym obiektem handlowym w mieście i całym powiecie Grodziskim, o powierzchni ponad 11 000 metrów kwadratowych, z 20 lokalami i 350 miejscami postojowymi .

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA

Do grona Najemców Sfery Park Grodzisk dołączyły już: Biedronka, Rossmann, Sinsay, Tedi, Martes Sport. W przypadku większości pozostałych lokali finalizowane jest podpisywanie umów najmu.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Inwestor parku handlowego w Grodzisku firma GHRE to firma z dużym doświadczeniem w realizacji obiektów handlowych i mieszkaniowych. Zrealizowała m.in. centrum handlowo-usługowe Sfera w Bielsku-Białej o powierzchni 132 000 mkw., w której powstały oprócz galerii handlowej, hotel, kina, centrum rozrywki, biurowiec, apartamenty mieszkaniowe.

Grodzisk Mazowiecki to jedno z najbogatszych miast w Polsce. W rankingu gmin z kwotą 5 553,72 zł (zamożność per capita 2020 r.) Grodzisk Mazowiecki uplasował się na 2 miejscu jako miasto powiatowe w Polsce w prestiżowym rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” – Najbogatsze Samorządy 2020

Za komercjalizację parku handlowego odpowiada firma Dewu Property.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA