Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Rytm w Gdańskuźródło: Materiały inwestora

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Rytm w Gdańsku

Kajtman
Kajtman
Rytm
adresGdańsk, Majora Mieczysława Słabego
inwestorInpro S.A.
projektantProconcept
REKLAMA
Deweloper Inpro S.A. rozpoczął sprzedaż na osiedlu Rytm w gdańskiej dzielnicy Matarnia. W ramach inwestycji powstaną dwa nowoczesne budynki oferujące łącznie 105 mieszkań w cenie od 10 260 zł/mkw. brutto. Budynki zostaną połączone szklanym łącznikiem stanowiącym charakterystyczny element osiedla. Projekt wyróżnia doskonała lokalizacja oraz liczne, funkcjonalne udogodnienia takie jak dwupoziomowa hala garażowa, sala fitness oraz klub dla mieszkańców. Planowany termin zakończenia budowy to lipiec 2023 roku.
Rytm to nowe osiedle, wyróżniające się nowoczesną, elegancką architekturą, bogatą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. W ramach inwestycji powstaną dwa nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacji nadziemnych. Połączone zostaną szklanym łącznikiem, stanowiącym charakterystyczny element kompleksu. Eleganckiego wyglądu inwestycji dodadzą także ponadczasowe wejścia do budynków. W ramach inwestycji oferowanych jest 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach liczących od 38,7 do aż 118,9 mkw. Co ważne, do metrażu mieszkań nie są doliczane powierzchnie znajdujące się pod ścianami działowymi, dzięki czemu nabywcy płacą za realnie wykorzystywaną powierzchnię. 
Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony. Właściciele lokali na najwyższych piętrach będą mogli cieszyć się dostępem do prywatnych, dużych tarasów zaprojektowanych na dachach budynków, które stworzą wiele możliwości aranżacyjnych i zagwarantują doskonały widok na okolicę. W ramach osiedla Rytm oferowane są również 2 lokale usługowe położone na parterze jednego z budynków.
Na terenie inwestycji powstanie wiele praktycznych udogodnień. W podziemnych kondygnacjach znajdować się będzie 2-poziomowa hala garażowa, która pomieści łącznie 126 samochodów. Naziemny parking będzie obejmował 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynkach utworzone zostaną dwie wózkarnie, pomieszczenia dla jednośladów mieszczące łącznie 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy. Dodatkowo na parterze budynku zaprojektowano dostępną dla wszystkich mieszkańców salę fitness oraz klub stanowiący idealne miejsce do wypoczynku czy integracji z sąsiadami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja będzie monitorowana.
Kompleks powstaje przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest doskonale skomunikowane z całą aglomeracją trójmiejską. Zaledwie 4 minuty drogi pieszo od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię 110, dzięki której można bezpośrednio dojechać m.in. na port lotniczy oraz w kierunku Gdańska Wrzeszcza mijając po drodze np. Galerię Bałtycką. W zasięgu zaledwie niespełna 2 km od terenu osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Matarnia, która pozwoli na wygodne przemieszczanie się do innych rejonów Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się także wjazd na Trójmiejską Obwodnicę. 
REKLAMA
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole, co będzie stanowiło duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi. W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia z licznymi restauracjami, lokalami usługowymi oraz sklepami, takimi jak Ikea, Auchan czy OBI. W ramach zaledwie 3-minutowego spaceru można dojść do lasu, przynależącego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 
Planując inwestycję Rytm, chcieliśmy zapewnić przyszłym mieszkańcom maksymalną wygodę. Zaproponowaliśmy liczne udogodnienia, które zapewnią zarówno przestrzeń do wypoczynku, aktywnego spędzania czasu, a tym samym umożliwią osiągnięcie wszystkim tak potrzebnego idealnego życiowego balansu. Bliskość bogatej infrastruktury handlowej i usługowej harmonijnie współgrać będzie jednocześnie z łatwym dostępem do natury. To pozwoli wszystkim na komfortowe życie we własnym Rytmie – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro S.A.
Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Proconcept, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni Inpro S.A. Ceny lokali zaczynają się od 10 260 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia inwestycji to lipiec 2023 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA