Rzeszów

NOWE DOMY RZESZÓW PRZYBYSZÓWKA

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Osiedle Aura
Rzeszów, Przybyszówka

Najnowsze artykuły z Rzeszów

Sześć firm chce budować nowy stadion w Rzeszowie
Zrobiono kolejny krok ku budowie nowego, dużego stadionu w Rzeszowie – Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki (PCLA). Nowoczesny stadion lekkoatletyczny z funkcją piłkarską powstanie przy ul. Wyspiańskiego 22, w miejscu obecnego stadionu Resovii. To wspólne przedsięwzięcie miasta Rzeszowa, województwa podkarpackiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W Rzeszowie trwa budowa 161-metrowego apartamentowca Olszynki Park [FILM + WIZUALIZACJE]
W centrum stolicy Podkarpacia powstaje apartamentowiec Olszynki Park. Wieżowiec będzie docelowo jedną z wizytówek Rzeszowa. Budynek będzie miał 161 metrów wysokości. Prace nad budową rozpoczęły się w 2019 roku. Apartamentowiec Olszynki Park realizowany jest przez Apklan. Będzie trzecim, najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce (161 metrów), zaraz po Sky Tower we Wrocławiu i Złotej 44 w Warszawie.
Rzeszowski hotel Hetman przeszedł pełną modernizację. Będzie funkcjonował pod nową marką [ZDJĘCIA]
Rzeszowski hotel Hetman, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, przeszedł pełną modernizację. Całkowitej renowacji zostało poddanych łącznie 60 pokoi, przestrzeń konferencyjna, część restauracyjna oraz elewacja. Od jesieni hotel będzie funkcjonował pod nową marką sieci Best Western Plus.
Młody rynek z potencjałem. Deweloperzy magazynowi interesują się Rzeszowem
Znaczenie Podkarpacia cały czas rośnie, region ten ma szansę stać się jednym z głównych hubów przeładunkowych wschód-zachód, wykorzystywanych m.in. w odbudowie Ukrainy. Potencjał regionu dostrzegają również deweloperzy magazynowi, którzy budują magazyny i zabezpieczają grunty pod kolejne hale w okolicy – mówią Michał Kozar, Senior Associate, oraz Janusz Dudek, Senior Advisor, w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Newmark Polska.
Dodatkowe przystanki w aglomeracji rzeszowskiej zwiększają dostęp do kolei
W czerwcu podróżni zyskali większe możliwości w podróżach aglomeracyjnych na Podkarpaciu. To efekt inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. i oddania do użytkowania 7 nowych przystanków oraz dodatkowych peronów. Nowe obiekty przybliżają kolej do pasażera i ułatwiają komunikację pociągiem. Przystanki są częścią projektu PLK S.A. za ponad 334 mln zł netto realizowanego w ramach POIiŚ.
Galeria "Nowy Świat" w Rzeszowie pozyskuje nowych najemców
Galeria "Nowy Świat" w Rzeszowie nieustannie rozwija się, odpowiadając na rosnące potrzeby klientów, pozyskując kolejnych nowych najemców. Oferuje również rozrywkę na wysokim poziomie skierowaną dla rodzin z dziećmi. Od lat cieszy się opinią prawdziwego centrum zajęć pozalekcyjnych dla dzieci.
Przetarg na Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie ogłoszony
Nowoczesny stadion lekkoatletyczny z funkcją piłkarską powstanie przy ul. Wyspiańskiego, w miejscu obecnego stadionu Resovii. Ogłoszono właśnie nowy przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki (PCLA) w Rzeszowie. To wspólne przedsięwzięcie miasta Rzeszowa, województwa podkarpackiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W Millenium Hall po modernizacji i odświeżeniu wnętrz otworzyły się cztery sklepy znanych marek
W największym Centrum Kulturalno-Handlowym na Podkarpaciu – Millenium Hall w Rzeszowie, po modernizacjach i odświeżeniu wnętrz zostały otwarte cztery sklepy znanych marek. Są to Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear i Stradivarius.
Francuska firma Safran Aircraft Engines otworzyła w Rzeszowie centrum badawczo-rozwojowe
Kolejna duża, zagraniczna inwestycja w stolicy Podkarpacia. Francuska firma Safran Aircraft Engines (SAE) otworzyła w Rzeszowie centrum badawczo-rozwojowe, w którym będą projektowane części lotnicze. W centrum pracuje już 30 osób, docelowo inwestor planuje zatrudniać w Rzeszowie 250 inżynierów w 2027 roku.
Spółka Bidfood Farutex nowym najemcą w REINO IO Rzeszów
Firma Bidfood Farutex, której oferta jest skierowana do podmiotów z branży HoReCa, wynajęła 1750 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w REINO IO Rzeszów. Najemcę podczas negocjacji umowy reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
REKLAMA