NOWE MIESZKANIA GDAŃSK KOKOSZKI

Znaleziono inwestycji: 4
Pokaż inwestycję
Nowa Cegielnia
Gdańsk, Kokoszki, Stokłosy
metraże
53 - 95 m2
Pokaż inwestycję
Malachitowe Wzgórza
Gdańsk, Kokoszki, Malachitowa
Pokaż inwestycję
Przystanek Natura
Gdańsk, Kokoszki, Szafranowa
Pokaż inwestycję
Start
Gdańsk, Kokoszki, Fabryczna
Passa Forest
Pokaż inwestycję
Passa Forest
Gdańsk, Kokoszki, Stężycka

Najnowsze artykuły z Gdańsk

Wielka inwestycja na Pomorzu. Rusza budowa CTPark Gdańsk Port
Deweloper i inwestor CTP wchodzi na pomorski rynek magazynowy. CTPark Gdańsk Port będzie premierową inwestycją w portfolio firmy usytuowaną w północnej Polsce. Zaoferuje najemcom dwa budynki o łącznej powierzchni prawie 119 000 mkw. w fundamentalnej lokalizacji dla globalnych łańcuchów dostaw. Oddanie do użytkowania pierwszej fazy projektu zaplanowano na czwarty kwartał tego roku.
Budowa Centrum Offshore UMG w Gdańsku na ostatniej prostej [FILM + ZDJĘCIA]
Coraz bliżej zakończenia budowy Centrum Offshore UMG. Powstająca w sąsiedztwie Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku inwestycja Uniwersytetu Morskiego w Gdyni gotowa będzie w poł. 2023 r.
Cordia Polska zakończyła I etap inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku
Cordia Polska zakończyła budowę I etapu inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w gdańskim Wrzeszczu. W marcu rozpoczęło się przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom osiedla. Jednocześnie trwa budowa oraz sprzedaż II etapu, którego planowane zakończenie to pierwszy kwartał 2024 roku.
Zakończyła się modernizacja sortowni w Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku
Pełna automatyzacja procesu sortowania, odzyskiwanie dwa razy więcej surowców ze wszystkich odpadów trafiających na instalację oraz gwarancja spełnienia wyśrubowanych norm dotyczących poziomów recyklingu przez gminy – to tylko niektóre z efektów zakończonej właśnie modernizacji sortowni odpadów w gdańskim Zakładzie Utylizacyjnym. Generalny wykonawca zastosował separatory optyczne AUTOSORT firmy TOMRA Sorting, które odpowiadają za ilość i jakość frakcji materiałowych przeznaczanych do recyklingu.
W Gdańsku ma powstać polska fabryka robotów przemysłowych
W Gdańsku planowana jest budowa nowej fabryki robotów przemysłowych. Inwestorem jest polska firma TMA Automation z Gdyni, która zamierza w ciągu najbliższych dwóch lat zrealizować swój nowy projekt na terenach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Rozpoczyna się budowa kompleksu 7R City Park Gdańsk Airport I
Kompleks 7R City Park Gdańsk Airport I będzie gotowy pod koniec lata tego roku. Zlokalizowany w Gdańsku park powstaje zaledwie 4 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska i 25 km od portu w Gdyni. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex.
GetResponse, światowy lider oprogramowania do marketingu wprowadził się do nowego biura w budynku Neon w Gdańsku
GetResponse, światowy lider oprogramowania do marketingu online wprowadził się do swojego nowego biura w budynku Neon w Gdańsku. Ma ono powierzchnię blisko 3 tys. mkw. i mieści się na 9. piętrze biurowca, którego deweloperem jest firma Torus.
CUBE Office Park w nowej ekologicznej odsłonie [FILM + ZDJĘCIA]
CUBE Office Park przechodzi obecnie proekologiczną metamorfozę. Zakończona w ubiegłym roku modernizacja recepcji budynku A, to zaledwie przedsmak zmian, jakie czekają najemców w nadchodzącym czasie. Gdański kompleks biurowy zarządzany jest przez TFG Asset Management, a firma Savills pełni w nim rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowych.
W Gdańsku powstaje laboratorium technologii wodorowych H2Tech LAB
Budowa innowacyjnej instalacji wodorowej, nowy prototyp elektrolizera i alternatywne metody przechowywania i transportu wodoru – to główne obszary badań, które będą realizowane w tworzonym właśnie na Politechnice Gdańskiej międzywydziałowym laboratorium H2Tech LAB "Laboratory of Hydrogen Technologies".
Za ponad 150 mln euro w Gdańsku powstanie fabryka wież dla morskiej energetyki wiatrowej
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. razem z partnerem strategicznym GRI Renewable Industries S.L. rozpoczyna realizację nowej inwestycji na rzecz wsparcia rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.
REKLAMA