NOWE MIESZKANIA GDAŃSK UJEŚCISKO - ŁOSTOWICE

Znaleziono inwestycji: 3
Pokaż inwestycję
Ujeścisko Vita
Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice, Przemyska 25-33
metraże
35 - 90 m2
zakres cen
od 435 668 zł
Pokaż inwestycję
Osiedle Ambro
Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice, Świętokrzyska
metraże
28 - 66 m2
zakres cen
od 306 790 zł
Pokaż inwestycję
Nasze Miejsce
Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice, Przebiśniegowa
metraże
83 - 83 m2
zakres cen
od 674 487 zł

Zobacz również dzielnice w Gdańsk

Najnowsze artykuły z Gdańsk

Solidigm, wiodący światowy dostawca rozwiązań w zakresie pamięci NAND flash, otwiera biuro w Gdańsku
Solidigm, wiodący światowy dostawca rozwiązań w zakresie pamięci NAND flash, otworzy w Trójmieście pierwsze w Polsce centrum operacyjne. Firma planuje otwarcie swojego biura w budynku Alpha Airport City do końca bieżącego roku.
Designer Outlet Gdańsk zostanie rozbudowany
Designer Outlet Gdańsk zostanie rozbudowany. Inwestycja sprawi, że to gdańskie centrum outletowe zyska m.in. 14 nowych sklepów i nową przestrzeń restauracyjną. Plany powiększenia gdańskiego centrum outletowego zakładają dobudowanie 2 000 mkw. dodatkowej powierzchni handlowej.
W Gdańsku zawisła wiecha na budowie Centrum Offshore Uniwersytetu Morskiego
Na powstającym w Gdańsku przy ul. Roberta de Plelo, Centrum Offshore Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zawisła tradycyjna wiecha symbolizująca wybudowanie najwyższego punktu obiektu.
Torus wybudował w Gdańsku nowoczesny biurowiec Format [ZDJĘCIA + FILM]
Format to nowoczesny budynek biurowy o 5-ciu kondygnacjach nadziemnych i blisko 16 tys. mkw. powierzchni najmu. Zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu – nieco na skraju biznesowej dzielnicy Gdańska, na jaką wyrosła Oliwa, tuż przy stacji PKP/SKM Gdańsk-Oliwa. Jego bryła i elewacja sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych architektonicznie obiektów biurowych w Trójmieście. Inwestycja posiada precertyfikat LEED na poziomie Gold, spełnia zatem wysokie standardy środowiskowe i zdrowotne.
Półmetek budowy wielkiej fabryki Northvolt w Gdańsku. Produkcja ruszy na początku 2023 roku
W Gdańsku trwa budowa największej w Europie fabryki systemów bateryjnych i magazynów energii firmy Northvolt. Ten europejski dostawca ogniw jonowo-litowych i systemów bateryjnych w gdańskim zakładzie stawia na wysoką automatyzację produkcji, ale równolegle planuje podwoić obecne zatrudnienie.
W Gdańsku trwa remont Alei Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Kołobrzeskiej do ul. Derdowskiego [FILM + ZDJĘCIA]
W Gdańsku od 8 sierpnia prowadzone są roboty drogowe na fragmencie jezdni al. Grunwaldzkiej w kierunku Sopotu. Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Kołobrzeskiej do ul. Derdowskiego. Modernizacja fragmentu al. Grunwaldzkiej ma się zakończyć pod koniec października.
Nowa marka elastycznych powierzchni biurowych Collab debiutuje na rynku. Zaczyna od biurowca Format w Gdańsku
Indywidualnie lub w zespole, z pełną swobodą lub poukładanym miejscem pracy. Bez względu na preferencje, o każdej porze dnia i nocy można poczuć się jak u siebie i… zawsze z elastyczną umową! W biurowcu Format w Gdańsku otworzył się collab – nowa marka elastycznych powierzchni biurowych stworzona pod szyldem firmy deweloperskiej Torus.
Port Gdańsk na II miejscu na Bałtyku
Od stycznia do końca lipca br. w Porcie Gdańsk przeładowano ponad 36 mln ton towarów. To o 20 proc. więcej niż w analogicznym okresie ub.r. Niemal wszystkie grupy ładunkowe zanotowały wzrosty. Największy skok jest w drewnie – o 3150 proc.
Olivia Business Centre w Gdańsku idzie w tym roku na nowy rekord w zakresie podpisanych umów najmu [FILM]
Olivia Business Centre w Gdańsku idzie w tym roku na nowy rekord w zakresie podpisanych umów najmu. W pierwszym półroczu br. umowy najmu objęły już 22 tys. mkw. powierzchni biurowej. W 2021 roku firmy wynajęły w tym kompleksie biurowym przy ul. Grunwaldzkiej prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych.
W Gdańsku dobiega końca remont kilometrowego odcinka ulicy Starogardzkiej [FILM + ZDJĘCIA]
W Gdańsku dobiega końca remont blisko kilometrowego odcinka ul. Starogardzkiej od ul. Nowiny do ul. Pastelowej. Koniec robót planowany jest na 31 sierpnia.
REKLAMA