NOWE MIESZKANIA GDYNIA CHWARZNO-WICZLINO

Znaleziono inwestycji: 5
Pokaż inwestycję
Sokółka Zielenisz
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Janki Bryla
metraże
42 - 97 m2
Pokaż inwestycję
Wiczlino Ogród
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Stanisława Filipkowskiego
metraże
38 - 96 m2
Pokaż inwestycję
Chwarzno Polanki
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarznieńska
metraże
41 - 91 m2
Pokaż inwestycję
Sokółka Kamrowskiego
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Kamrowskiego
Fort Forest
Pokaż inwestycję
Fort Forest
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Aleksandra Dulina

Zobacz również dzielnice w Gdynia

Najnowsze artykuły z Gdynia

Na Pomorzu postępują prace na budowie Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej [FILMY]
Na Pomorzu trwa budowa drogi ekspresowej S6 między Chwaszczynem a Żukowem, czyli fragmentu Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej (OMT). Nowa trasa, omijająca aglomerację trójmiejską od południa i zachodu, połączy S7 Południową Obwodnicę Gdańska, autostradę A1 i S6 Trasę Kaszubską.
PZU Zdrowie S.A. otworzy wielospecjalistyczne centrum medyczne w biurowcu K2 w Gdyni
Vastint Poland podpisał umowę z PZU Zdrowie S.A. na wynajem powierzchni 815 mkw. w biurowcu K2 przy ulicy Kieleckiej 2 w Gdyni. W przestrzeni zlokalizowanej na parterze budynku powstanie wielospecjalistyczna placówka medyczna z kilkunastoma gabinetami.
Wielka inwestycja w PGZ Stoczni Wojennej w Gdyni [WIZUALIZACJE]
Już wkrótce PGZ Stocznia Wojenna w Gdyni będzie miała nową, najwyższą w polskiej branży stoczniowej i jedną z najwyższych w Europie halę kadłubową oraz nowoczesną halę produkcyjną. Rozbudowane zostaną również nabrzeże i place składowe. Powstaną także nowe drogi wewnętrzne. 10 marca 2023 r., na terenie PGZ Stoczni Wojennej, inwestor wraz z generalnym wykonawcą, konsorcjum składającego się ze spółek NDI S.A., NDI SOPOT S.A. oraz Pekabex BET, podpisali umowę w sprawie realizacji tego zadania.
Santander Digital Services zwiększa zatrudnienie w Gdyni
Spółka Grupy Santander podjęła decyzję o dalszym rozwoju. Działająca w Gdyni Santander Digital Services ogłosiła 8 marca reinwestycję i zwiększenie zatrudnienia. Spółka Santander Digital Services to wyspecjalizowana jednostka Grupy Santander, której działania skupiają się na zapobieganiu praniu brudnych pieniędzy i przestępstwom finansowym oraz autoryzacjami wiarygodności operacji finansowych.
W miejsce nieczynnego marketu TESCO w Gdyni powstanie nowe, duże osiedle mieszkaniowe
Jeden z największych deweloperów w Polsce ATAL S.A. planuje realizację nowej, dużej inwestycji mieszkaniowej w Trójmieście. W Gdyni, w dzielnicy Cisowa, przy ul. Kcyńskiej 27 zamierza wybudować nowe osiedle mieszkaniowe.
W centrum Gdyni powstał nowy biurowiec Officer. Wprowadzi się do niego Grupa ALLCON
Officer, nowy biurowiec zrealizowany w centrum Gdyni, otwiera swoje progi dla lokalnych firm. W lutym do budynku wprowadzi się blisko dwustu pracowników Grupy ALLCON. Na parterze kompleksu powstaną z kolei lokale gastronomiczne.
W Gdyni powstaje nowy budynek wielofunkcyjny Akademii Marynarki Wojennej [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Śmidowicza 69 w Gdyni (Oksywie) trwa budowa nowego budynku wielofunkcyjnego Akademii Marynarki Wojennej. Prace rozpoczęły się w 2022 roku (24 listopada, na placu budowy powstającego obiektu, odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego).
Torus Logistics we współpracy z BTV Real Estate wybudują kompleks Gdynia City Logistics [WIZUALIZACJE]
W Gdyni przy ul. Północnej, zaledwie 9 km od centrum miasta, niecałe 30 minut jazdy od lotniska i 10 minut od portu powstanie nowy, miejski obiekt magazynowy Gdynia City Logistics. Firma Torus w ramach dywersyfikacji działalności pod szyldem Torus Logistics i we współpracy z BTV Real Estate otrzymała właśnie decyzję o Warunkach Zabudowy.
W centrum Gdyni powstanie nowy budynek wielorodzinny [WIZUALIZACJE]
Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami na parterze i dwupoziomowym parkingiem podziemnym to flagowy projekt firmy Flora Development. Inwestycja powstanie przy ul. Świętego Piotra 4 w Gdyni Śródmieście.
Kolejna duża i ważna inwestycja w Porcie Gdynia [FILM]
Kolejna duża i ważna inwestycja na terenie Portu Gdynia. Przebudowane zostanie Nabrzeże Indyjskie. Generalnym wykonawcą zostało konsorcjum złożone ze spółek Grupy NDI: NDI S.A. i NDI SOPOT S.A., które ma 22 miesiące na wykonanie wszystkich prac oraz uzyskanie zgody na użytkowanie. Umowa została oficjalnie podpisana w dniu 21 grudnia 2022 r.
REKLAMA