Gdynia

Najnowsze artykuły z Gdynia

W samym sercu Gdyni powstanie nowy kompleks hotelowo-usługowy [WIZUALIZACJE]
Accor i Grupa Allenort podpisały umowę na zarządzanie kompleksem hotelowo-usługowym w Gdyni. Planowana inwestycja hotelowa, reprezentująca standard marki Mövenpick powstanie w samym centrum miasta, nad morzem, w najbardziej reprezentacyjnej części Gdyni. Dla turystów i gości biznesowych przyszły obiekt zaoferuje wysokiej jakości usługi hotelowe w 176 pokojach, bogatą ofertą gastronomiczną, sale konferencyjno-bankietowe, SPA z basenem i gabinetami zabiegowymi oraz podziemny parking. W procesie doradztwa biznesowego Inwestora wspierała firma doradcza HIDA.
O wariantach przebiegu Drogi Czerwonej w Gdyni
Nowa trasa ma połączyć w przyszłości istniejącą sieć dróg szybkiego ruchu z rozwijającym się portem w Gdyni.
Develia S.A. zakupiła kolejną działkę pod inwestycję w Trójmieście. Tym razem w Gdyni
Jeden z największych polskich deweloperów – Develia S.A. z Wrocławia kontynuuje swoją ekspansję na terenie Trójmiasta. Tym razem inwestor zakupił atrakcyjnie położoną działkę w Gdyni, na osiedlu Redłowo.
W Gdyni powstanie hotel pod marką Mövenpick [WIZUALIZACJE]
W centrum Gdyni przy Skwerze Kościuszki naprzeciwko mariny zostanie wybudowany nowy, duży kompleks hotelowo-mieszkaniowy składający się z dwóch połączonych ze sobą budynków. W jednym z nich powstanie hotel pod marką Mövenpick.
Develia planuje z partnerami zrealizować nową, wielką wieloetapową inwestycję w Gdyni
Jeden z największych polskich deweloperów Develia S.A. z Wrocławia planuje wraz z partnerami realizację wielkiej, wieloetapowej inwestycji w Trójmieście. Spółka zawarła m.in. z funduszami zarządzanymi przez TFI oraz podmiotami powiązanymi z grupą Semeko list intencyjny na realizację za pośrednictwem spółki projektowej Semeko Park wieloetapowej inwestycji polegającej na budowie lokali mieszkalnych i usługowych o powierzchni użytkowej do 90 tys. mkw.
W centrum Gdyni powstanie nowy kompleks hotelowo-apartamentowy [WIZUALIZACJE]
W centrum Gdyni planowana jest budowa nowego kompleksu hotelowo-apartamentowy. Przy skwerze Kościuszki, między al. Topolową a gdyńską mariną, Affiliate Project Sp. z o.o. planuje budowę zespołu budynków, z których jedna część przeznaczona jest na hotel, druga pomieścić ma apartamenty na wynajem.
Londyńska giełda London Stock Exchange otwiera wielkie biuro w Gdyni
London Stock Exchange wybrał na lokalizację swojego biura w Gdyni kompleks biurowy 3T Office Park. Umowa obejmuję wynajem aż ośmiu kondygnacji obiektu. LSEG ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, a działalność prowadzi w 70 krajach – w regionie EMEA, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej oraz regionie Azji i Pacyfiku. Zatrudnia 23 tys. osób na całym świecie, z czego ponad połowę w regionie Azji i Pacyfiku.
Centrum handlowe Riviera w Gdyni ma nowego zarządcę
Od października Apsys Polska objął zarządzanie centrum handlowym Riviera w Gdyni – największym obiektem handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. W czerwcu tego roku Apsys Polska wygrał przetarg na zarządzanie gdyńskim centrum handlowym, którego właścicielem jest UniInstitutional European Real Estate, zarzadzany przez Union Investment Real Estate GmbH i z początkiem października objął funkcję jego zarządcy.
GreenWay zajmuje ostatnią powierzchnię w biurowcu Łużycka PLUS w Gdyni
GreenWay, lider elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej, dołącza do najemców Łużycka Plus. Firma właśnie rozpoczęła pracę w nowym biurze o powierzchni 1850 mkw. To już ostatnia przestrzeń, która była dostępna w tym budynku biurowym. Właściciela – czeski fundusz nieruchomości INVESTIKA – reprezentowali doradcy z trójmiejskiego biura Colliers, zaś najemcę firma Querco Property.
Trwa budowa drogi ekspresowej S6 – Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej [FILMY + ZDJĘCIA]
Na Pomorzu trwa budowa drogi ekspresowej S6 między Chwaszczynem a Żukowem, czyli fragmentu Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej (OMT). Nowa trasa, omijająca aglomerację trójmiejską od południa i zachodu, połączy S7 Południową Obwodnicę Gdańska, autostradę A1 i S6 Trasę Kaszubską.
REKLAMA