NOWE MIESZKANIA GDYNIA CHYLONIA

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Morska Park
Gdynia, Chylonia, Morska
metraże
46 - 116 m2
zakres cen
od 446 497 zł

Zobacz również dzielnice w Gdynia

Najnowsze artykuły z Gdynia

Fundacja Nova i Klub Tenisowy Arka przygotowują realizację nowego, dużego hotelu w Gdyni
W Gdyni może powstać nowy, duży hotel. Fundacja Nova i Klub Tenisowy Arka przygotowały zagospodarowanie terenu kortów tenisowych położonych w Gdyni przy ul. Ejsmonda 3, w niewielkiej odległości od morza.
Trwa zielona transformacja śródmieścia Gdyni
Obecnie śródmieście Gdyni poddawane jest znaczącym zmianom. Niedawno rozpoczęte prace przy przebudowie ul. Starowiejskiej i Abrahama, budowa trzeciego i tym samym ostatniego etapu Parku Centralnego czy przygotowywane wzbogacenie małej architektury na uwielbianym Bulwarze Nadmorskim zmienią charakter bardzo popularnych miejsc w mieście.
W Gdyni powstanie osiedle Nowa Dąbrowa [WIZUALIZACJE]
Allcon rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Dąbrowa w Gdyni. Inwestycja powstaje w zachodniej części miasta, przy ul. Rdestowej, w dzielnicy Dąbrowa. W I etapie zostanie wybudowany pięciopiętrowy budynek z 60 mieszkaniami i siedmioma lokalami usługowymi.
Sąd Rejonowy z nową siedzibą w Gdyni
W wyniku zawarcia umowy najmu na początku maja 2022 roku, Wydział Gospodarczy i Rodzinny gdyńskiego Sądu Rejonowego zajmie ponad 2 000 mkw. powierzchni w biurowcu Podolska 21 w Gdyni. Do dyspozycji najemcy przeznaczono część parteru, pierwsze piętro, a także 20 miejsc parkingowych. Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem powierzchni na potrzeby Sądu.
Rusza największa inwestycja w historii Portu Gdynia – budowa Portu Zewnętrznego [FILM]
Po 100 latach od powstania Portu Gdynia ruszył największy i najważniejszy projekt w jego historii – budowa Portu Zewnętrznego. Koszt całej inwestycji wstępnie szacowany jest na 4 miliardy złotych.
Czesi kupują kompleks biurowy Tensor Office Park w Gdyni
Firma Greenstone Asset Management, działająca w imieniu EuroEast B.V., informuje o sprzedaży gdyńskiego kompleksu biurowego Tensor Office Park do JV zarządzanego przez czeski fundusz INVESTIKA realitní fond oraz Bud Holdings. Transakcja potwierdza utrzymującą się atrakcyjność Trójmiasta jako destynacji inwestycyjnej dla instytucjonalnych, międzynarodowych podmiotów poszukujących stabilnych obiektów do swojego portfela.
Nowe ulice na terenach dawnej Stoczni Gdynia
Na wniosek Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o. (PSSE), Rada Miasta Gdyni przyjęła uchwałę, zatwierdzającą nazwy ulic na wewnętrznych drogach dawnej Stoczni Gdynia.
Nowy biurowiec K2 w Gdyni należący do Vastint Poland ma pozwolenie na użytkowanie [ZDJĘCIA]
Vastint Poland otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla biurowca K2 w Gdyni. Budynek, o powierzchni najmu 11 400 mkw., powstał w eksponowanym punkcie miasta, przy ul. Kieleckiej.
Trefl S.A. zainwestuje w Gdyni i Rumii 113 milionów złotych
Trefl S.A. zainwestuje 113 milionów złotych w zwiększenie mocy produkcyjnej poprzez rozbudowę parku produkcyjno-maszynowego w zakładzie w Gdyni oraz w budowę centrum logistycznego w Rumii.
Można rozpocząć prace przygotowawcze dla Drogi Czerwonej w Gdyni
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Centralnym Portem Komunikacyjnym podpisała porozumienie o finansowaniu prac przygotowawczych dla budowy Drogi Czerwonej w Gdyni.
REKLAMA