NOWE MIESZKANIA LUBLIN KOŚMINEK

Znaleziono inwestycji: 2
Pokaż inwestycję
Mikroapartamenty
Lublin, Kośminek, Krańcowa
metraże
170 - 172 m2
Pokaż inwestycję
Osiedle Lotników
Lublin, Kośminek
Pokaż inwestycję
Osiedle Panorama Lublin
Lublin, Kośminek, Garbarska
Pokaż inwestycję
[Lublin] Osiedle "Nowy Felin"
Lublin, Kośminek

Zobacz również dzielnice w Lublin

Najnowsze artykuły z Lublin

Globalna firma PwC stawia na Lublin. Otworzyła kolejne centrum – PwC Financial Crime Unit
Globalna firma PwC z siedzibą w Londynie, stawia na swój dalszy rozwój w Lublinie. Firma planuje zatrudnić ponad 300 osób do końca 2025 roku. FCU ma wspierać klientów firmy z całego świata w przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
Projekt Galileo. W Lublinie mają pomysł na publiczną oświatę
Czy można w niecałe pół roku uruchomić nowoczesną, publiczną szkołę i przedszkole na kilkaset miejsc? Jak je utrzymać z subwencji oświatowej, bez potrzeby dokładania z samorządowego budżetu? W jaki sposób opracować i zrealizować ambitny, atrakcyjny program nauczania? W Lublinie powstaje właśnie odpowiedź na te pytania. Dzięki współpracy samorządu, dewelopera i fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty.
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie prowadzone są trzy inwestycje warte łącznie 120 mln zł
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie prowadzi trzy duże inwestycje. Największa to budowa budynku zabiegowo-anestezjologicznego o wartości 83 mln zł. Dwie pozostałe inwestycje dotyczą gruntownej modernizacji szpitalnej kuchni oraz pralni. Wyniosą łącznie 36,9 mln zł.
Nowi najemcy z branży mody, zdrowia i urody, rozrywki oraz gastronomii w Lublin Plaza
W ostatnich miesiącach 2022 r. do grona najemców Lublin Plaza dołączyło sześć nowych marek. Centrum handlowe poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowia i urody, a także rozrywki oraz gastronomii. Już wkrótce w galerii dostępna będzie także nowa oferta modowa.
Firma doradcza ALTO inwestuje w Lublinie i otwiera nowe biuro
Z początkiem grudnia nastąpiło oficjalne przypieczętowanie ekspansji ALTO – czyli jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych. Lubelskie biuro ma za zadanie wspierać i rozwijać biznes księgowy. Szeroko wyspecjalizowana kadra księgowych i doradców będzie świadczyć usługi dla firm chcących korzystać z zewnętrznej księgowości lub obsługi payroll.
Zabytkowy Pałac Gubernialny w Lublinie przejdzie remont. Pojawi się w nim hotel [ZDJĘCIA]
W centrum Lublina powstanie kolejny nowy hotel. Firma Immobilia Polska, która jest właścicielem dawnego Pałacu Gubernialnego przy Placu Litewskim 5 wyremontuje ten zabytkowy obiekt, a następnie urządzi w nim hotel.
Wielka inwestycja Poczty Polskiej w Lublinie
Poczta Polska realizuje montaż nowego sortera w lubelskiej sortowni. To kolejny etap realizacji ubiegłorocznej umowy na zakup trzech nowoczesnych maszyn do automatycznego sortowania przesyłek KEP (kurierskich, ekspresowych i paczkowych). Jest to największa jednorazowa inwestycja w automatyzację procesów logistycznych od początku historii firmy. Tylko w Lublinie spółka na ten cel przeznacza niemal 40 mln zł netto.
W Lublinie dobiega końca budowa Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego [FILM + ZDJĘCIA]
Dobiega końca budowa jednej z największych i najważniejszych inwestycji w Lublinie. Pomiędzy ul. Młyńską, ul. Gazową i ul. Dworcową powstanie nowoczesny Dworzec Metropolitarny (Zintegrowane Centrum Komunikacyjne), który już w niedalekiej przyszłości stanie się centrum komunikacyjnym i wizytówką miasta.
W szpitalu przy ulicy Herberta 21 w Lublinie powstanie nowy Oddział Pulmonologiczny [WIZUALIZACJA]
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lublinie, w lokalizacji przy ul. Herberta 21 powstanie nowy Oddział Pulmonologii dla pacjentów zakażonych wirusem SarsCov-2, innymi infekcjami zakaźnymi oraz pacjentów postcovidowych. Dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie Piotr Matej podpisał w środę, 7 września, umowę na realizację inwestycji z Dyrektorem Handlowym Climatic System Jarosławem Adamkiem. W konferencji prasowej poświęconej powstaniu nowego oddziału uczestniczył również Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.
7R Park Lublin powiększy się do blisko 110 tys. mkw.
Rozbudowa obiektu 7R Park Lublin to kolejny przykład inwestycji prowadzonych przez spółkę 7R, która łączy w sobie elementy zrównoważonego budownictwa, a jednocześnie wpisuje się w strategię firmy – systematyczny rozwój portfela projektów zlokalizowanych w perspektywicznych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Inwestycja realizowana jest w odległości zaledwie 4 km od centrum Lublina, a także w bliskim sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S17 oraz drogi S12.
REKLAMA