Toruń

NOWE MIESZKANIA TORUŃ WINNICA

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Apartamenty Lubicka
Toruń, Winnica, Lubicka

Najnowsze artykuły z Toruń

W Toruniu ruszyła budowa nowego biurowca [WIZUALIZACJE]
W Toruniu, przy ulicy Szubińskiej ruszyła budowa nowego biurowca. Budynek powstanie w dynamicznie rozwijającej się lewobrzeżnej części miasta, przy ulicy Szubińskiej 13, wokół której rozwijają się liczne osiedla mieszkaniowe.
Nowości i otwarcia w centrum handlowo-rozrywkowym Toruń Plaza
Lato w Toruń Plaza było niezwykle pracowite i pełne emocjonujących otwarć. W ostatnich dwóch miesiącach, czyli od lipca do sierpnia, mieszkańcy Torunia mieli okazję powitania trzech nowych konceptów w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza: wyremontowane lokale RTV Euro AGD i Cukiernia Sowa oraz nową markę – Starbucks. Każde z tych otwarć przyniosło nową jakość i wzbogaciło bogatą ofertę tego popularnego miejsca spotkań.
W Toruniu oddano do użytku nową linię tramwajową współfinansowaną przez Bank Pekao [FILMY]
W Toruniu oddano do użytku nową linię tramwajową, która łączy północną część miasta z centrum. Inwestycję w ramach projektu BiT-City II, którego całkowity koszt wynosi ponad 461 mln zł, współfinansował m.in. Bank Pekao S.A.
W Toruniu zainwestował kolejny inwestor zagraniczny
Kolejny inwestor zagraniczny pojawił się w Toruniu. DACHSER, jeden z największych dostawców usług logistycznych otworzył tu swój oddział. Swoją siedzibę ulokował w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód na terenie Panattoni Park Toruń II.
Rządowe dofinansowanie na inwestycje drogowe w Toruniu
Poprawa funkcjonowania układu komunikacyjnego oraz modernizacja, przebudowa i budowa miejskich ulic w Toruniu to główne założenia programów inwestycyjnych realizowanych przez władze samorządowe tego miasta, które uzyskały rządowe wsparcie. Na ten cel z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg trafi 30 mln zł.
Jeden z największych polskich deweloperów wybuduje nowy hotel w Toruniu?
Spółka Murapol Real Estate, należąca do jednego z największych polskich deweloperów Grupy Murapol S.A. z Warszawy zamierza zrealizować inwestycję hotelową w Toruniu. Inwestycja planowana jest przy ulicy Grudziądzkiej.
Maxi Zoo otwiera w Toruniu pierwszy w Polsce, pełnowymiarowy sklep w zupełnie nowym wydaniu
Maxi Zoo Polska kontynuuje dynamiczne zmiany i otwiera w Toruniu pierwszy, pełnowymiarowy sklep w zupełnie nowym wydaniu. Organizacja znana jest z dbania o pozytywne doświadczenia zakupowe swoich klientów i stawia na rozwiązania zwiększające ich komfort. Jedną ze strategicznych zmian organizacji w 2023 roku jest otwieranie kolejnych placówek w nowym formacie 3.0.
W Toruniu zostanie otwarty park handlowy przy centrum Nowe Bielawy
Z pozwoleniem na użytkowanie w ręku Nowe Bielawy rozpoczęły odliczanie do otwarcia parku handlowego, który wyrósł przy centrum handlowym. Zaplanowano je na najbliższy piątek, 9 czerwca. Jest to już druga tego typu inwestycja, która w ciągu ostatniego roku powstała przy ul. Olszyńskiej.
Jeden z największych polskich deweloperów kupił w Toruniu działkę pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną
Spółka Murapol Real Estate, należąca do jednego z największych polskich deweloperów Grupy Murapol S.A., kupiła w Toruniu od miasta dużą, nieuzbrojoną działkę na osiedlu Jar, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Zakupiony teren znajduje się na terenach przejętych od wojsk Federacji Rosyjskiej.
Otwarto nową siedzibę Instytutu Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu [ZDJĘCIA + FILM]
W piątek otwarto nową siedzibę Instytutu Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej budowa i wyposażenie kosztowały 70 mln zł. W gmachu działają m.in. klinika dla koni, przychodnia dla małych zwierząt, a sprzęt jest ultranowoczesny.
REKLAMA