Savicki otworzy pierwszy salon jubilerski w PoznaniuMateriały prasowe

Savicki otworzy pierwszy salon jubilerski w Poznaniu

REKLAMA

Kolejna marka jubilerska debiutuje w stolicy Wielkopolski. W dniach 23-25 marca w galerii handlowej Posnania odbędzie się otwarcie salonu jubilerskiego Savicki.

Historia salonów Savicki sięga roku 1976, kiedy to Kazimierz Sawicki otwiera przy swoim warsztacie złotniczym w Lublinie mały sklep jubilerski. Po blisko 50 latach Savicki rozwija aktywnie sprzedaż online, dzięki której podbija kolejne europejskie rynki. Jednak to właśnie stacjonarne salony jubilerskie są kwintesencją filozofii marki.

– Pierwszy salon Savicki w Lublinie istnieje do tej pory. To świadczy o tym, jak bardzo ważna jest dla nas tradycja. A przecież obrączka czy pierścionek zaręczynowy to także symbol rodzinnej tradycji, która zaczyna się od historii dwojga osób. Dlatego chcemy być blisko naszych klientów. W naszych salonach klienci mają czuć się zupełnie swobodnie i bez presji czy pośpiechu wybrać biżuterię, która stanie się trwałą częścią ich życia – wyjaśnia Tomasz Osman, Prezes Zarządu i współwłaściciel Savicki.

Salon Savicki w Poznaniu realizuje nowatorskie podejście marki do obsługi klienta. Znaczna część produktów w salonach Savicki jest umieszczona na wysokości wzroku, co ułatwia wybór biżuterii. Sercem salonów Savicki jest stół TryOn, gdzie znajdują się wierne repliki pierścionków zaręczynowych i obrączek. Dzięki temu klienci mogą samodzielnie przymierzyć różne modele biżuterii tak długo, jak tego potrzebują.

REKLAMA
Materiały prasowe

– Klienci bardzo często nie wiedzą jak wartościowe są lub powinny być kamienie szlachetne, które kupują. Przemyślany wybór biżuterii może przekształcić się w doskonałą inwestycję. Szczególnie decydując się na złoty pierścionek z diamentem lub kamieniem szlachetnym – zauważa Tomasz Osman.

Dlatego Marka Savicki mocno wspiera edukowanie swoich klientów. Podczas otwarcia salonu w Poznaniu odwiedzający będą mogli więc nie tylko zobaczyć kolekcje Savicki, ale także porozmawiać z konsultantami i poszerzyć swoją wiedzę o zakupie biżuterii, rodzajach kruszcu i kamieniach szlachetnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA