Skandynawska firma HydraSpecma inwestuje w StargardzieMateriały inwestora

Skandynawska firma HydraSpecma inwestuje w Stargardzie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Generalny wykonawca Atlas Ward Polska nawiązał współpracę z firmą HydraSpecma. W ramach zawartej umowy, w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie), na terenie Stargardzkiego Parku Przemysłowego wybudowane zostanie centrum produkcyjno-magazynowe o powierzchni blisko 16 000 mkw. To drugi projekt, jaki wrocławski generalny wykonawca zrealizuje na rzecz producenta.

HydraSpecma to skandynawska firma, specjalizująca się w produkcji komponentów takich jak rury i węże hydrauliczne, a także w montażu układów hydraulicznych dla światowych producentów maszyn i urządzeń. Wśród jej klientów można wymienić takie marki jak Volvo Construction Equipment, Kongsberg Maritime, Cargotec Corporation, a także Siemens.

Nowe budynki powstaną w sąsiedztwie obiektu wybudowanego w 2019 roku przez Atlas Ward Polska dla tego inwestora (dawniej Specma Poland). Liczący blisko 16 000 mkw. kompleks składać się będzie z dwóch hal i przestronnego biurowca. Inwestycję Atlas Ward Polska będzie realizować w modelu „Zaprojektuj i Wybuduj”.

REKLAMA

– Powierzenie nam kompleksowej realizacji nowej inwestycji dla HydraSpecma to dla nas wyróżnienie i docenienie dotychczasowej współpracy. Obiekty produkcyjno-magazynowe charakteryzuje wysoka złożoność oraz stopień zaawansowania technologicznego. Wieloletnie doświadczenie Atlas Ward Polska w tego typu realizacjach pozwala nam budować w oparciu o najwyższą jakość i tempo prac – mówi Wojciech Tomaszewski, Dyrektor Oddziału Szczecin Atlas Ward Polska.

Budowa nowego obiektu wystartowała we wrześniu 2022 roku. Finał prac zaplanowany jest IV kwartał 2023 r.

Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA