REKLAMA
Napisz komentarz
Jagoda
[25.11.2010] Ze stadionu

11145_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Czy mieszkanie w bloku może być atrakcyjne? Wszystko zależy gdzie i obok jakich sąsiadów.

Wrocław się rozbudowuje - o tym wszyscy wiemy i to wszyscy widzimy. Czasem jednak efekty tej rozbudowy mogą być zaskakujące. Tak jest w przypadku ul.
Powstańców Śląskich. Rosną tam dwie prestiżowe inwestycje - wieżowiec Sky Tower i apartamentowiec Thesspian. Rosną tuż obok najzwyklejszego blokowiska
z lat 60-tych.

Co z takiego sąsiedztwa może wynikać? Pozornie tylko niewiele. Okazuje się bowiem, ze bloki przy Sky Tower ze względu na luksusowego sąsiada same zyskują na wizerunku i na... wartości.

Posłuchaj: http://www.prw.pl/articles/view/11119/W ... kiej-cenie
0
Zaloguj aby dodać komentarz
stfan
Początki prac wykończeniowych
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/wnetrza.html
OgAAAN21jo2mydMC-HWKFslpzlTdv68fM4ffS8iDsBKx3qfL7Po2ll1n1lsmIQiiwee2AK45j0AUcZPdy9NuA9zJeC8A15jOjJf5lMDhywpr1yna6lUv-xjmgHlL
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Doping kibiców Śląska i---------------------------------SKY TOWER w tle :) Widok ze stadionu na ul Oporowskiej. Wieża coraz wyższa i coraz bardziej widoczna :)

20.11.2010

0
Zaloguj aby dodać komentarz
stfan
Na salonach i w łazienkach ;)
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/wizualizacje-apartamentow.html
Al10tmod1.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Taka panorama z 13.11.2010

IMG_7758.jpg

Foto: Breslauer 85 - SSC
0
Zaloguj aby dodać komentarz
stfan
Dokładny opis podium.
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/wykanczanie-podium.html
P0159909.JPG
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
10918_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
stfan
Zieleń będzie, a póki co podkład.
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/stropodach-zielony.html
P0150025%2B%255B640x480%255D.JPG
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
15.11.2010 - widok z okolic Stawowa/Piłsudskiego:

P1000773.jpg

Foto: Breslauer85 z SSC
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
I kilka nocnych zdjęć z powyższego artykułu:

55164-deskyc5.jpg

55164-desky4.jpg

55164-desky2.jpg

fot. bom - www.otowroclaw.com
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Mieszkańcy bloku przy ulicy Powstańców Śląskich 79 - 103. nie mogą w nocy spać z powodu prac prowadzonych na Sky Tower. Przy budowie wieży robotnicy pracują na 3 zmiany.

http://otowroclaw.com/news.php?id=55164
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Mmaciek
10822_1000x.jpg



10823_1000x.jpg



10824_1000x.jpg



10825_1000x.jpg



10826_1000x.jpg



10827_1000x.jpg



10828_1000x.jpg



10829_1000x.jpg



10830_1000x.jpg



10831_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Mmaciek
Ul. Graniczna, odległość ok. 6km
DSC00017cf.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
12.11.2010 - widok z ul Więckowskiego ("Trójkąt") - 2,4 km w lini prostej:

Duze zdjęcie: http://www3.picturepush.com/photo/a/450 ... CF4352.jpg

Foto: Que Paso? z SSC
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
11.11.2010 - widok z Grabiszynka:

adp1js.jpg
Foto: Conrado z SSC
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Dzięki Karol :)

Oto bezpośredni link do poooowiększonej panoramy - jak ktoś chce mieć ją na pulpicie, to polecam:

http://static7.investmap.pl/g/55/55/10807.fullsize.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Z wielką przyjemnością większy rozmiar ;)
10807_1000x.jpg

Co do linka - nie kumam ;D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Tak i wstaw proszę link tu do wątku z info: panorama na PULPIT. Na pewno będzie wielu chętnych na jej ściągnięcie.

Thx
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Gdzie ją wrzucić? Drugi raz na serwer IM?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
O ja też tyle mam ;), bardzo piękna panorama, brawo Jagoda! :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
"Jagoda" napisał:
To masz strasznie szeroki monitor! :D

Mogę wrzucić w większej rozdzielczości :)




"22". Wrzuć, proszę wrzuć, bo słabo po rozciągnięciu z ostrością :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Janek! Musze to zobaczyć ;D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"Orzech" napisał:
I artystyczna panorama Jagody została ustawiona właśnie na moim kompuetrze jako tapeta :)


LOL!! Na moim też :D Znowu mamy podobne reakcje ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
To masz strasznie szeroki monitor! :D

Mogę wrzucić w większej rozdzielczości :)

Co to miejsca wykonania - banalne, ogólnodostępne ;P Zgadujcie ;) Ślęża na zakupach w CH na Bielanach Wrocławskich, tak to wygląda.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
I artystyczna panorama Jagody została ustawiona właśnie na moim kompuetrze jako tapeta :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Nieprawdopodobnie piękne! Jak Ty to zrobiłeś? Skąd? Co to za perspektywa, że Ślęża jest taka wielka??
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
[11.11.2010]

10759_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
[b]10.11.2010 - zdjęcia: Mmaciek - www.wroclaw.hydral.com.pl

355731.jpg

355744.jpg

355747.jpg

355750.jpg

355841.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Tak ;)

Ciąg dalszy:

10635_1000x.jpg



10636_1000x.jpg



10637_1000x.jpg



10638_1000x.jpg



10639_1000x.jpg



10640_1000x.jpg



10641_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA