[25.11.2010] Ze stadionu

Zaloguj aby dodać komentarz
Czy mieszkanie w bloku może być atrakcyjne? Wszystko zależy gdzie i obok jakich sąsiadów.
Wrocław się rozbudowuje - o tym wszyscy wiemy i to wszyscy widzimy. Czasem jednak efekty tej rozbudowy mogą być zaskakujące. Tak jest w przypadku ul.
Powstańców Śląskich. Rosną tam dwie prestiżowe inwestycje - wieżowiec Sky Tower i apartamentowiec Thesspian. Rosną tuż obok najzwyklejszego blokowiska
z lat 60-tych.
Co z takiego sąsiedztwa może wynikać? Pozornie tylko niewiele. Okazuje się bowiem, ze bloki przy Sky Tower ze względu na luksusowego sąsiada same zyskują na wizerunku i na... wartości.
Posłuchaj: http://www.prw.pl/articles/view/11119/W ... kiej-cenie
Zaloguj aby dodać komentarz
Początki prac wykończeniowych
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/wnetrza.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Doping kibiców Śląska i---------------------------------SKY TOWER w tle :) Widok ze stadionu na ul Oporowskiej. Wieża coraz wyższa i coraz bardziej widoczna :)
20.11.2010
Zaloguj aby dodać komentarz
Na salonach i w łazienkach ;)
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/wizualizacje-apartamentow.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Taka panorama z 13.11.2010

Foto: Breslauer 85 - SSC
Zaloguj aby dodać komentarz
Dokładny opis podium.
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/wykanczanie-podium.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zieleń będzie, a póki co podkład.
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2010/11/stropodach-zielony.html
Zaloguj aby dodać komentarz
15.11.2010 - widok z okolic Stawowa/Piłsudskiego:
Foto: Breslauer85 z SSC
Zaloguj aby dodać komentarz
I kilka nocnych zdjęć z powyższego artykułu:



fot. bom -
www.otowroclaw.comZaloguj aby dodać komentarz
Mieszkańcy bloku przy ulicy Powstańców Śląskich 79 - 103. nie mogą w nocy spać z powodu prac prowadzonych na Sky Tower. Przy budowie wieży robotnicy pracują na 3 zmiany.
http://otowroclaw.com/news.php?id=55164
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Ul. Graniczna, odległość ok. 6km

Zaloguj aby dodać komentarz
12.11.2010 - widok z ul Więckowskiego ("Trójkąt") - 2,4 km w lini prostej:
Duze zdjęcie: http://www3.picturepush.com/photo/a/450 ... CF4352.jpg
Foto: Que Paso? z SSC
Zaloguj aby dodać komentarz
11.11.2010 - widok z Grabiszynka:

Foto: Conrado z SSC Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Z wielką przyjemnością większy rozmiar ;)

Co do linka - nie kumam

Zaloguj aby dodać komentarz
Tak i wstaw proszę link tu do wątku z info: panorama na PULPIT. Na pewno będzie wielu chętnych na jej ściągnięcie.
Thx
Zaloguj aby dodać komentarz
Gdzie ją wrzucić? Drugi raz na serwer IM?
Zaloguj aby dodać komentarz
O ja też tyle mam ;), bardzo piękna panorama, brawo Jagoda! :)
Zaloguj aby dodać komentarz
"Jagoda" napisał:
To masz strasznie szeroki monitor! 
Mogę wrzucić w większej rozdzielczości :)
"22". Wrzuć, proszę wrzuć, bo słabo po rozciągnięciu z ostrością :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Janek! Musze to zobaczyć

Zaloguj aby dodać komentarz
"Orzech" napisał:
I artystyczna panorama Jagody została ustawiona właśnie na moim kompuetrze jako tapeta :)
LOL!! Na moim też

Znowu mamy podobne reakcje ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
To masz strasznie szeroki monitor!

Mogę wrzucić w większej rozdzielczości :)
Co to miejsca wykonania - banalne, ogólnodostępne ;P Zgadujcie ;) Ślęża na zakupach w CH na Bielanach Wrocławskich, tak to wygląda.
Zaloguj aby dodać komentarz
I artystyczna panorama Jagody została ustawiona właśnie na moim kompuetrze jako tapeta :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Nieprawdopodobnie piękne! Jak Ty to zrobiłeś? Skąd? Co to za perspektywa, że Ślęża jest taka wielka??
Zaloguj aby dodać komentarz
[11.11.2010]

Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz