26.12.2010
http://fotopolska.eu/166890,foto.html
http://fotopolska.eu/166893,foto.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Mieszkańcy bloków przy ulicy Powstańców Śląskich zapytali nas, czy robotnicy budujący Sky Tower będą pracować w wigilię. - Wczoraj, mimo gęstej mgły pracowali całą noc – informuje jedna z lokatorek.
http://otowroclaw.com/news.php?id=57620
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
94,5 metra - dokładnie taką wysokość ma już szkielet wrocławskiego drapacza chmur Sky Tower, który powstaje u zbiegu ul. Wielkiej i Powstańców Śląskich. Oznacza to, że wieżowiec jest już o ponad dwa metry wyższy od stojącego w tym miejscu wcześniej Poltegoru.
Sky Tower już dziś jest najwyższym budynkiem we Wrocławiu (licząc do dachu).
Zaloguj aby dodać komentarz
Tak mniej więcej będzie wyglądał Sky Tower (docelowa wysokość wieży i "żagla"):

Fotomontaż zdjęcia Mmaćka: Jacooh - SSC Zaloguj aby dodać komentarz
16.12
Z pl. Strzegomskiego


Z kamienicy przy pl. Wolności

Zaloguj aby dodać komentarz
"anubis" napisał:
[quote="Orzech":qf9hhqvo]Mam tylko nadzieję, że nie chodzi o przenosiny salonu Auto-Sim (http://www.auto-sim.com.pl/t239,Salon_sprzedazy.html), tylko o coś zupełnie nowego.
Może to oni chcą wejść do Wrocławia? http://www.sachsen.bentleymotors.com
Albo oni? http://www.krauthahn-berlin.de
Muszę cię rozczarować. Nie będzie żadnego salonu luksusowych aut w galerii Sky Tower. Niewykluczone są za to podobne, okazjonalne wystawy aut luksusowych, jak te, które mają miejsce w galerii Cuprum Arena w Lubinie:
http://elubin.pl/wiadomosci,4810.html[/quote:qf9hhqvo]
Nie mam nic przeciwko temu, żeby na początek pojawiły się takie cykliczne imprezy :) A potem jakiś konkretny salon :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Z tym salonem aut co wspominał Orzech, jeszcze nic nie zostało podpisane. Chociaż były prowadzone rozmowy np. z bugatti ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
"Orzech" napisał:
Mam tylko nadzieję, że nie chodzi o przenosiny salonu Auto-Sim (http://www.auto-sim.com.pl/t239,Salon_sprzedazy.html), tylko o coś zupełnie nowego.
Może to oni chcą wejść do Wrocławia? http://www.sachsen.bentleymotors.com
Albo oni? http://www.krauthahn-berlin.de
Muszę cię rozczarować. Nie będzie żadnego salonu luksusowych aut w galerii Sky Tower. Niewykluczone są za to podobne, okazjonalne wystawy aut luksusowych, jak te, które mają miejsce w galerii Cuprum Arena w Lubinie:
http://elubin.pl/wiadomosci,4810.htmlZaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
13.12.2010
[galeria:13g68bug]http://wroclaw.hydral.com.pl/foto/360/360363.jpg[/galeria:13g68bug][galeria:13g68bug]http://wroclaw.hydral.com.pl/foto/360/360365.jpg[/galeria:13g68bug][galeria:13g68bug]http://wroclaw.hydral.com.pl/foto/360/360370.jpg[/galeria:13g68bug][galeria:13g68bug]http://wroclaw.hydral.com.pl/foto/360/360371.jpg[/galeria:13g68bug][galeria:13g68bug]http://wroclaw.hydral.com.pl/foto/360/360373.jpg[/galeria:13g68bug][galeria:13g68bug]http://wroclaw.hydral.com.pl/foto/360/360375.jpg[/galeria:13g68bug]
Zaloguj aby dodać komentarz
10.12.2010

Foto: Andreass - SSC Zaloguj aby dodać komentarz
25 tys. mkw. pow. całkowitej na trzech poziomach, ponad 120 sklepów, restauracje i kawiarnie, fitness, 1,5 tys. miejsc parkingowych i lokalizacja w najwyższym budynku w kraju – to nowa galeria handlowa we Wrocławiu - Sky Tower.
Budowa Galerii Handlowej Sky Tower osiągnęła etap stanu surowego zamkniętego. Budynek nabiera kształtów, obecnie montowana jest elewacja z piaskowca oraz zewnętrzne witryny sklepowe.

Zaloguj aby dodać komentarz

O nasza ciężarówka - na Wałbrzyskich blaszkach :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Raczej nie. Pracowali chyba nawet wtedy, kiedy we Wrocławiu było w okolicy -15 stopni.
ps: Witamy na Forum :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Miło popatrzeć jak 17 kondygnacja się wyłania mimo takiej pogody. Ktoś wie czy mają zamiar przerwać pracę ze względu na warunki?
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Ale straszne to przyziemie! Z każdą odsłoną coraz gorzej

Zaloguj aby dodać komentarz
Mam tylko nadzieję, że nie chodzi o przenosiny salonu Auto-Sim (http://www.auto-sim.com.pl/t239,Salon_sprzedazy.html), tylko o coś zupełnie nowego.
Może to oni chcą wejść do Wrocławia? http://www.sachsen.bentleymotors.com
Albo oni? http://www.krauthahn-berlin.de
Zaloguj aby dodać komentarz
Spróbuję się dowiedzieć.
Zaloguj aby dodać komentarz
Dziś przejeżdzałem obok Sky Tower. Miałem zrobić zdjęcia, ale mgła prawie w całości przykryła wieżę

Za to od kolejnej osoby usłyszałem o możliwości ulokowania się w galerii handlowej Sky Tower salonu luksusowych marek samochodowych. Coś za dużo o tym już mówi osób. Coś musi chyba być na rzeczy?
Zaloguj aby dodać komentarz
http://wroclaw360.pl/skytower/
Zaloguj aby dodać komentarz
To, że elewacja, to będą Arkady bis, to było wiadomo już od momentu prezentacji oficialnych - ostatecznych, najnowszych wizualizacji "Skajtka" :) Dlatego ja akurat nie jestem zaskoczony :)
ps: Robotnicy pracujący przy przebudowie ul Gwiażdzistej pracowali w dość szybkim tempie, ale jak zobaczyli, że robię zdjęcia, to jeszcze bardziej przyspieszyli :)
Tak, więc kręćcie się codziennie Panie i Panowie z aparatami w pobliżu, to i prace będą się szybko posuwać do przodu ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Bez szału ta elewacja, arkady bis!
...ale że Orzech odszedł od kompa i szukania newsów na forum i zrobił spacer wokół ST to news na pierwszą stronę investmap!! ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
25.11.2010 - fotka "przyziemia"

Foto: Jan Niezbedny z SSC Zaloguj aby dodać komentarz
"Skajtuś" * zaczyna wybijać się z otoczenia :)
* - "Skajtuś" - przymilna nazwa Sky Towera wśród moich znajomyuch :)
ps: Gdybym miał odpowiednią ilość gotówki do zainwestowania, to otworzyłbym na ostatnim piętrze Sky Towera restaurację pod taką nazwą ("Skajtuś") z widokiem na Wrocław i kawałek Dolnego Śląska :)
Zaloguj aby dodać komentarz