"WroFanatyk" napisał:
[quote="instynkt":1la3aht6][quote="WroFanatyk":1la3aht6]Tylko dla wybranych i zasłużonych :)
Powiedz co robic :)[/quote:1la3aht6]
Jutro więcej szczegółów, cierpliwości.[/quote:1la3aht6]
Udało się. Raz w miesiącu mamy wejście na Sky Tower. Będę ze sobą zabierał osobę, która zbierze na swoje zdjęcie Sky Tower najwięcej "Lubię to". Tak jak np na zdjęciu Mmaćka
http://investmap.pl/galeria/wroclaw-sky ... 12485.html guzik "Lubię to" ja ;)
Kiedy startujemy? Macie pomysły na uszczegółowienie regulaminu? Zapraszam do dyskusji :)