...ale nie http://www.tueuropa.pl/ ?
Zaloguj aby dodać komentarz
Info półoficialne, jednym z pierwszych najemców powierzchni biurowej w Sky Tower [pomijając spółki grupy Getin], będzie prawdopodobnie duża firma ubezpieczeniowa.
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
[31.07.2010]
Sky Tower Playlist
Zaloguj aby dodać komentarz
29.07

Nowy żuraw do budowy niższej wieży

Biuro sprzedaży apartamentów

Zaloguj aby dodać komentarz
I jeszcze dwa filmiki z 25.07, autor: Jagoda:
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Spoooora różnica. Już się nie mogę doczekać, kiedy wieża zacznie rosnąć i będzie widoczna z różnych fajnych foto-miejscówek (do robienia panoram) we Wrocławiu :)
Zaloguj aby dodać komentarz
22.07.2010

Takie, małe porównanie, maj 2009

Zaloguj aby dodać komentarz
"eyango" napisał:
Skupcie się na jednym. Jest sporo do poprawienia ;)
Przy poprawkach zaczniemy od Ciebie :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Skupcie się na jednym. Jest sporo do poprawienia ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
"WroFanatyk" napisał:
Eh, już nie mogę się doczekać investmap.tv ;)
Kolejny temat do poruszenia na zjeżdzie Investmap 1 sierpnia :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Eh, już nie mogę się doczekać investmap.tv ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Filmiki z dzisiaj -
21.07.2010 , autor: Jagoda
Plus zdjęcie:

Zaloguj aby dodać komentarz
Zaglądamy do środka - Galeria handlowa


Zdjęcia z 5 lipca - ze strony:
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/Zaloguj aby dodać komentarz
Dwa fajne ujęcia z dnia dzisiejszego -
21.07.2010 - autor: AdamWro z forum SSC
Dobra miejscówka :)


Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Około 20 robotników nie chciało w piątek opuścić budowy wieżowca Sky Tower. Powód? - Nie dostaliśmy wypłaty. I nikt nam nie chce powiedzieć, kiedy zobaczymy pieniądze - mówił Ryszard Drybała, jeden z robotników. Mężczyźni pracowali na budowie wieżowca jako zbrojarze. Byli zatrudnieni przez podwykonawcę, firmę Trans Bau. Część z nich zwolniła się z firmy miesiąc temu.
- Wtedy było tak samo. Nie dostałem wypłaty na czas, więc wraz z kolegami zrezygnowałem z roboty. Teraz przyszliśmy po pieniądze za przepracowaną połowę ubiegłego miesiąca - dodawał Krzysztof Solatycki, który teraz pracuje przy budowie
stadionu na Maślicach.

Zaloguj aby dodać komentarz
http://wroclaw.hydral.com.pl/Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Dwa filmiki nakręcone przez Jagodę, z 16.07.2010
Zaloguj aby dodać komentarz
"Orzech" napisał:
Ciekawostka :)
Ukraina też buduje Sky Towers - kompleks hotelowo-biurowy w Kijowie
http://www.muratorplus.pl/inwestycje/in ... 68086.html
Bardziej przypomina mi to Angel Wings ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Ciekawostka :)
Ukraina też buduje Sky Towers - kompleks hotelowo-biurowy w Kijowie
http://www.muratorplus.pl/inwestycje/in ... 68086.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Dwa filmiki z dziś - 7.07.2010 autor: Jagoda
Zaloguj aby dodać komentarz
- Mieszkanie tutaj staje się koszmarem - mówi Dorota Zubielowska z ul. Zaporoskiej. - Na budowie Sky Tower panuje taki hałas, że nie da się wytrzymać. Wskazuje, że prace trwają na okrągło, przez całą dobę.
Zaloguj aby dodać komentarz
"Jagoda" napisał:
Wstępnie już coś namazałem :)
http://skyscraperpage.com/diagrams/?searchID=47327843
To nie jest finalna wersja rysunku, komputer na którym go robiłem był ubogi w jeden program, tak więc jeszcze będę go poprawiał, nie mniej jednak można go już oglądać i sugerować jakieś zmiany/poprawki ;) Pzdr


Zaloguj aby dodać komentarz
Zapominałem napisać, świetna robota Jagoda!

Zaloguj aby dodać komentarz
Wstępnie już coś namazałem :)
http://skyscraperpage.com/diagrams/?searchID=47327843
To nie jest finalna wersja rysunku, komputer na którym go robiłem był ubogi w jeden program, tak więc jeszcze będę go poprawiał, nie mniej jednak można go już oglądać i sugerować jakieś zmiany/poprawki ;) Pzdr
Zaloguj aby dodać komentarz