REKLAMA
Napisz komentarz
Charlie
Urzędnicy wydali nowe pozwolenie na budowę kompleksu Sky Tower. Stadnie on między ulicami: Wielką, Powstańców Śląskich, Gwiaździstą i tzw. Nowoszczęśliwą.

- Wystąpiliśmy o zmianę pozwolenia na budowę. W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że projekt został odchudzony i obniżony do 207 metrów – mówi Artur Wiza, rzecznik spółek Leszka Czarneckiego. - Projekt został wprawdzie zaakceptowany przez organy nadzoru budowlanego, ale przedstawimy go opinii publicznej dopiero gdy ta decyzja się uprawomocni – dodaje.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
W końcu merytoryczna wiadomość z SSC :)
[quote:2eccskxr][quote:2eccskxr]Czy dobrze mi się wydaje, że na budowie jest spory ruch? Mam takie spostrzeżenie po zajrzeniu w kamerę. I dźwigi się ruszają.[/quote:2eccskxr]Od wtorku jest pozwolenie więc budowa znów wchodzi na obroty. Obecny projekt przewiduje zakończenie konstrukcji żelbetowej na 207-ym metrze. Na pewno będzie jakieś zwieńczenie konstrukcją stalową ale jakie nie wiem.
Jutro betonowanie do późnych godzin nocnych.[/quote:2eccskxr]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
marky11, wracasz do pracy?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
kra2
tak, wreszcie zaczęli :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
danylko
czyżby na budowie zaczęło się coś dziać? widać jak żurawie pracują
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
Mgła :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Taka mgła w centrum, że na kamerce nic nie widać, czy nie działa?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
marky11
Termin powrotu pracowników na budowę przesunął się na bliżej nieokreślony termin, koniec kwietnia... kto wie co może być tego powodem? Na pewno ktoś niezle namieszał :roll:
0
Zaloguj aby dodać komentarz
marky11
Z nieoficjalnych informacji wiem że nadal brakuje jakiegoś dalszego pozwolenia na dalszą budowę. Najbliższy realny termin o którym się mówi to po 12 kwietnia. :shock:
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Otworzą galerię, a resztę skończą jak zaczną wychodzić na prostą ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Montują szklane panele :) Informacja z SSC :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
kra2
dzisiaj widziałem pierwszy raz od kilku tygodni 2 robotników !!!!! czyli już w przyszłym tygodniu powinno coś się już dziać na budowie:)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
"marky11" napisał:
Z tego co wiem to 29 marca powoli budowa ma ruszać. W tym tygodniu będę wiedział coś więcej kiedy wracamy do pracy. Pozdrawiam. :)


Gorąco witam(y) pracownika wieżowca Sky Tower :cheers:
Może jakieś zdjęcia :wink:
0
Zaloguj aby dodać komentarz
marky11
Z tego co wiem to 29 marca powoli budowa ma ruszać. W tym tygodniu będę wiedział coś więcej kiedy wracamy do pracy. Pozdrawiam. :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"Jagoda" napisał:
A co było usterką?

Na budowie raczej żadnych zmian w najbliższym czasie nie będzie...


Switch nawalił, musiałem wymienić na nowy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
A co było usterką?

Na budowie raczej żadnych zmian w najbliższym czasie nie będzie...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
danylko
i jak tam zaczeło się już coś na budowie?? czyli dalej ani żywej duszy>>
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"Jagoda" napisał:
Tak dla formalności, potwierdzę, kamera działa :) Dziękuję ;)

Zostały wprowadzone jakieś modyfikacje? Np. tryb nocny? Widzę inne barwy po zachodzie słońca niż jak były dotąd.


Nic nie zmienialiśmy, tylko usunąłem usterkę :) ...i zrobiłem kilka fotek ;)


3287_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Tak dla formalności, potwierdzę, kamera działa :) Dziękuję ;)

Zostały wprowadzone jakieś modyfikacje? Np. tryb nocny? Widzę inne barwy po zachodzie słońca niż jak były dotąd.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
mr.brown
"Corporation" napisał:
[quote="marky11":277fhx45]kto mi poda gdzie znależć kamerkę na skytowera...


Sky Tower

Proszę :)[/quote:277fhx45]

Lub przez stary adres http://investmap.pl/sky_tower_kamera_online. :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
"marky11" napisał:
kto mi poda gdzie znależć kamerkę na skytowera...


Sky Tower

Proszę :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
marky11
kto mi poda gdzie znależć kamerkę na skytowera...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Dzisiaj była piękna pogoda i kamera znów działa :)

3270_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Link jest ok, kamery ok, reszta sprzętu ok. Muszę jeszcze kable posprawdzac najwyraźniej :/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Jak na złość nadal nie działa... Może mam złego linka?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
A teraz?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Od wczoraj nie działa kamerka. Przynajmniej mnie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
panf2.jpg

0
Zaloguj aby dodać komentarz
marky11
no no no, informacje z pierwszej ręki...a budowa dalej stoi w miejscu. Jak ruszy budowa samej wieży mamy tam pracować dzień i noc, i to nic że od początku stycznia praktycznie budowa stoi, a termin nic się nie zmienił. Widocznie jak ktoś pracuje po 12godzin to kilka więcej nie zrobi różnicy. Jak wszystko jest ok to czemu budowa rusza po świętach....?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Leszek Czarnecki kontynuuje budowę Sky Tower, najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce. Należąca do niego spółka LC Corp Sky Tower ogłosiła konkursy dla wykonawców.
Czarnecki poszukuje wykonawców konstrukcji stalowej dachu, elewacji z piaskowca i obudowy elementów elewacji z alucobond. Termin składania ofert minie 16 kwietnia. Inwestor chce aby realizacja ruszyła na przełomie lipca i sierpnia 2010 roku.


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA