Urzędnicy wydali nowe pozwolenie na budowę kompleksu Sky Tower. Stadnie on między ulicami: Wielką, Powstańców Śląskich, Gwiaździstą i tzw. Nowoszczęśliwą. - Wystąpiliśmy o zmianę pozwolenia na budowę. W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że projekt został odchudzony i obniżony do 207 metrów – mówi Artur Wiza, rzecznik spółek Leszka Czarneckiego. - Projekt został wprawdzie zaakceptowany przez organy nadzoru budowlanego, ale przedstawimy go opinii publicznej dopiero gdy ta decyzja się uprawomocni – dodaje.

Zaloguj aby dodać komentarz
W końcu merytoryczna wiadomość z SSC :)
[quote:2eccskxr][quote:2eccskxr]Czy dobrze mi się wydaje, że na budowie jest spory ruch? Mam takie spostrzeżenie po zajrzeniu w kamerę. I dźwigi się ruszają.[/quote:2eccskxr]Od wtorku jest pozwolenie więc budowa znów wchodzi na obroty. Obecny projekt przewiduje zakończenie konstrukcji żelbetowej na 207-ym metrze. Na pewno będzie jakieś zwieńczenie konstrukcją stalową ale jakie nie wiem.
Jutro betonowanie do późnych godzin nocnych.[/quote:2eccskxr]
Zaloguj aby dodać komentarz
marky11, wracasz do pracy?
Zaloguj aby dodać komentarz
tak, wreszcie zaczęli :)
Zaloguj aby dodać komentarz
czyżby na budowie zaczęło się coś dziać? widać jak żurawie pracują
Zaloguj aby dodać komentarz
Mgła :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Taka mgła w centrum, że na kamerce nic nie widać, czy nie działa?
Zaloguj aby dodać komentarz
Termin powrotu pracowników na budowę przesunął się na bliżej nieokreślony termin, koniec kwietnia... kto wie co może być tego powodem? Na pewno ktoś niezle namieszał

Zaloguj aby dodać komentarz
Z nieoficjalnych informacji wiem że nadal brakuje jakiegoś dalszego pozwolenia na dalszą budowę. Najbliższy realny termin o którym się mówi to po 12 kwietnia.

Zaloguj aby dodać komentarz
Otworzą galerię, a resztę skończą jak zaczną wychodzić na prostą ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Montują szklane panele :) Informacja z SSC :)
Zaloguj aby dodać komentarz
dzisiaj widziałem pierwszy raz od kilku tygodni 2 robotników !!!!! czyli już w przyszłym tygodniu powinno coś się już dziać na budowie:)
Zaloguj aby dodać komentarz
"marky11" napisał:
Z tego co wiem to 29 marca powoli budowa ma ruszać. W tym tygodniu będę wiedział coś więcej kiedy wracamy do pracy. Pozdrawiam. :)
Gorąco witam(y) pracownika wieżowca Sky Tower

Może jakieś zdjęcia

Zaloguj aby dodać komentarz
Z tego co wiem to 29 marca powoli budowa ma ruszać. W tym tygodniu będę wiedział coś więcej kiedy wracamy do pracy. Pozdrawiam. :)
Zaloguj aby dodać komentarz
"Jagoda" napisał:
A co było usterką?
Na budowie raczej żadnych zmian w najbliższym czasie nie będzie...
Switch nawalił, musiałem wymienić na nowy.
Zaloguj aby dodać komentarz
A co było usterką?
Na budowie raczej żadnych zmian w najbliższym czasie nie będzie...
Zaloguj aby dodać komentarz
i jak tam zaczeło się już coś na budowie?? czyli dalej ani żywej duszy>>
Zaloguj aby dodać komentarz
"Jagoda" napisał:
Tak dla formalności, potwierdzę, kamera działa :) Dziękuję ;)
Zostały wprowadzone jakieś modyfikacje? Np. tryb nocny? Widzę inne barwy po zachodzie słońca niż jak były dotąd.
Nic nie zmienialiśmy, tylko usunąłem usterkę :) ...i zrobiłem kilka fotek ;)

Zaloguj aby dodać komentarz
Tak dla formalności, potwierdzę, kamera działa :) Dziękuję ;)
Zostały wprowadzone jakieś modyfikacje? Np. tryb nocny? Widzę inne barwy po zachodzie słońca niż jak były dotąd.
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
"marky11" napisał:
kto mi poda gdzie znależć kamerkę na skytowera...
Sky Tower Proszę :)
Zaloguj aby dodać komentarz
kto mi poda gdzie znależć kamerkę na skytowera...
Zaloguj aby dodać komentarz
Dzisiaj była piękna pogoda i kamera znów działa :)

Zaloguj aby dodać komentarz
Link jest ok, kamery ok, reszta sprzętu ok. Muszę jeszcze kable posprawdzac najwyraźniej :/
Zaloguj aby dodać komentarz
Jak na złość nadal nie działa... Może mam złego linka?
Zaloguj aby dodać komentarz
A teraz?
Zaloguj aby dodać komentarz
Od wczoraj nie działa kamerka. Przynajmniej mnie.
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
no no no, informacje z pierwszej ręki...a budowa dalej stoi w miejscu. Jak ruszy budowa samej wieży mamy tam pracować dzień i noc, i to nic że od początku stycznia praktycznie budowa stoi, a termin nic się nie zmienił. Widocznie jak ktoś pracuje po 12godzin to kilka więcej nie zrobi różnicy. Jak wszystko jest ok to czemu budowa rusza po świętach....?
Zaloguj aby dodać komentarz
Leszek Czarnecki kontynuuje budowę Sky Tower, najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce. Należąca do niego spółka LC Corp Sky Tower ogłosiła konkursy dla wykonawców.
Czarnecki poszukuje wykonawców konstrukcji stalowej dachu, elewacji z piaskowca i obudowy elementów elewacji z alucobond. Termin składania ofert minie 16 kwietnia. Inwestor chce aby realizacja ruszyła na przełomie lipca i sierpnia 2010 roku.
Zaloguj aby dodać komentarz