CityFit wystartuje z klubem fitness w Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej

CityFit wystartuje z klubem fitness w Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma zarządzająca siecią klubów fitness wynajęła nieco ponad 2 tys. mkw. powierzchni w galerii Retail Park Karpacka (d. Retail Park Bielsko). Nazwa centrum handlowego została zmieniona, aby dopasować ją do nazwy osiedla gdzie jest zlokalizowane.

 

Firma CityFit Sp. z o.o. wynajęła nieco ponad 2 tys. mkw. powierzchni w galerii Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej (d. Retail Park Bielsko) należącej do Biura Inwestycji Kapitałowych. Powstanie tam nowy klub fitness, funkcjonujący w ramach sieci rozwijanej na terenie całego kraju. Aktualnie CityFit zarządza klubami w Lublinie, Rzeszowie, Wałbrzychu oraz w Warszawie. W ramach oferowanych przez kluby fitness usług można korzystać z najnowocześniejszego sprzętu renomowanych marek, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

–„Naszym celem był taki dobór najemców, aby w jak największym stopniu spełnić oczekiwania mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny klub fitness będzie bardzo popularnym miejscem w mieście do uprawiania aktywnej rekreacji” – powiedział Krzysztof Mucha Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

 

REKLAMA

Retail Park Karpacka został otwarty pod koniec 2014 r. – „Początkowo nazwa centrum brzmiała Retail Park Bielsko. Zdecydowaliśmy się jednak na jej zmianę, aby wprost nawiązać do osiedla w pobliżu którego galeria jest zlokalizowana. Ułatwi to mieszkańcom w zlokalizowaniu i dotarciu do obiektu” – wyjaśnił Krzysztof Mucha.

 

Łączna powierzchnia Retail Park Karpacka wynosi ok. 6,3 tys. mkw. Nowe centrum handlowe składa się z dwóch obiektów: supermarketu spożywczego Biedronka liczącego 1,1 tys. mkw. oraz wielofunkcyjnego kompleksu handlowego o powierzchni 5,2 tys. mkw. Wśród najemców parku handlowego znajdują się popularne sklepy, w tym: drogeria Rossmann, Pepco – oferujące odzież i artykuły dla domu, sklep sportowy Decathlon Easy oraz Neonet z artykułami RTV AGD i IT, a także Apteka Ziko. Do dyspozycji klientów przygotowanych zostało około 230 miejsc parkingowych.

 

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. zarządza obecnie trzema centrami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II i Śląskim Centrum Logistycznym. W ramach tych parków najemcy korzystają z ok. 55 tys. mkw. powierzchni magazynowych. Posiada też dwie galerie handlowe, jedną w Puławach, a drugą w Bielsku-Białej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA