Dąbrowa Górnicza: lokalizacje dla "siłowni pod chmurką" wybrane

Dąbrowa Górnicza: lokalizacje dla "siłowni pod chmurką" wybrane

śląskie
graviteo
REKLAMA

Plac Centralny przy ul. Kasprzaka i skwer za Halą Centrum w Parku Hallera to miejsca, które wybrali mieszkańcy jako najlepsze lokalizacje dla dwóch ,,Siłowni pod chmurką". W dwutygodniowym głosowaniu oddano łącznie 5466 głosów.

 

W głosowaniu można było wziąć udział zarówno poprzez stronę internetową miasta jak i w siedzibie Urzędu Miejskiego korzystając ze specjalnie przygotowanych kart do głosowania i urny. Popularniejszym wyborem okazała się jednak ankieta internetowa przez którą oddano ponad 4,5 tysiąca głosów.


Niekwestionowanym liderem wśród zaproponowanych lokalizacji był Plac Centralny przy ul. Kasprzaka na który oddano łącznie 1624 głosy. Najzacieklejsza jednak walka rozegrała się pomiędzy Parkiem Hallera i ul. Tysiąclecia, na które łącznie oddano ponad 2,2 tysiąca głosów. Ostatecznie wygrał Park Hallera z 1174 głosami przeganiając ul. Tysiąclecia o 7 głosów!

 

REKLAMA

Pozostałe wyniki to 1167 dla ul. Tysiąclecia, 735 głosów oddanych na Park Tysiąclecia w Ząbkowicach, 564 głosy na ośrodek Centrum Sportu i Rekreacji nad Pogorią III przy ul. Malinowe Górki oraz 202 głosy oddane na skwer w pobliżu bazyliki w Strzemieszycach.Siłownie pod chmurą, we wskazanych miejscach, rozpoczną swoje funkcjonowanie już w najbliższych miesiącach.

 

źródło: UM Dąbrowa Gónicza

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA