Müller – Die lila Logistik zostaje w SEGRO Logistics Park Gliwice

Müller – Die lila Logistik zostaje w SEGRO Logistics Park Gliwice

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W wyniku renegocjacji umowy najmu Müller – Die lila Logistik Polska przedłużyła umowę na terenie SEGRO Logistics Park Gliwice. Podczas negocjacji wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Müller – Die lila Logistik Polska to oddział międzynarodowej firmy świadczącej usługi w zakresie logistyki kontraktowej, produkcyjnej i dystrybucyjnej, a także outsourcingu i doradztwa logistycznego. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla motoryzacji, elektroniki, przemysłu, energetyki oraz medycyny i farmacji. Spółka zatrudnia 1500 pracowników w 21 oddziałach operacyjnych położonych na terenie Polski i Niemiec.
SEGRO Logistics Park Gliwice to jeden z 15 kompleksów dewelopera SEGRO w Polsce. Głównymi atutami parku są: atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy węźle autostrady A4 oraz bliskość drogi szybkiego ruchu, która łączy miasta konurbacji górnośląskiej. Park oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne, które mogą zostać zaaranżowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami każdego klienta.
REKLAMA
Cieszymy się, że firma Müller – Die lila Logistik przedłużyła umowę najmu w naszym parku w Gliwicach. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do dalszego dynamicznego rozwoju działalności spółki. Górny Śląsk to region z wieloletnią tradycją przemysłową, oferujący przedsiębiorcom doskonałe warunki, rozwiniętą infrastrukturę i dostęp do wykwalifikowanych kadr, a także bliskość rynków zachodnich – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.
SEGRO Logistics Park Gliwice oferuje najemcom nowoczesną powierzchnię magazynowo-produkcyjną z zapleczem socjalno-biurowym, a także atrakcyjną lokalizację. To idealny wybór dla firmy Müller – dużego operatora logistycznego działającego głównie na terenie Niemiec i Europy Zachodniej – mówi Wojciech Dachniewski, Starszy negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA