[śląskie] Nowa restauracja pod dachem galerii Sfera w Bielsku-Białejźródło: Materiały prasowe

[śląskie] Nowa restauracja pod dachem galerii Sfera w Bielsku-Białej

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Marka Billy’s American Restaurants 7 października br. zadebiutowała w największej galerii handlowej stolicy Podbeskidzia. To pierwszy lokal pod tym szyldem na południu Polski – dotychczas restauracje o tej nazwie działały wyłącznie w Trójmieście.
W sobotę, 7 października br., marka Billy’s American Restaurants wzbogaciła grono najemców gastronomicznych galerii Sfera w Bielsku-Białej, otwierając lokal o powierzchni 230 m kw. Nowy najemca to american diner z prawdziwego zdarzenia, który przyciąga uwagę nie tylko oryginalnym wnętrzem, ale także jedynym w swoim rodzaju menu. W jadłospisie restauracji nie brakuje kultowych pozycji z nutką zaskoczenia, jak np. jedynych w Polsce burgerów z mięsa bizona, a wołowina która jest serwowana gościom posiada certyfikat jakości QMP. Niepowtarzalny klimat zza wielkiej wody w połączeniu z wybornym, treściwym jedzeniem to propozycja galerii Sfera na nadchodzące jesienne i zimowe dni. 
– Oferta restauracyjna naszej galerii jest niezwykle bogata. Możemy zaproponować naszym gościom kuchnie z prawie wszystkich zakątków świata, więc w tym gronie nie mogło wprost zabraknąć dobrej, nietuzinkowej restauracji amerykańskiej. Jesteśmy przekonani, że zarówno menu, jak i amerykańska muzyka i wystrój restauracji Billy’s przypadną naszym Klientom do gustu – mówi Magdalena Wawrzyniak, Marketing Manager galerii Sfera.
Sieć restauracji Billy’s American Restaurants wyróżnia kilka cech. Po pierwsze – najwyższa jakość serwowanych potraw, przygotowanych według tradycyjnych amerykańskich i autorskich receptur. Po drugie, wybór lokalizacji typu premium, które pozwalają lokalom Billy’s krótko po otwarciu stać się miejscami chętnie odwiedzanymi. Po trzecie pozytywne nastawienie do najmłodszych gości, którzy w restauracjach sieci mają wyjątkowe miejsce. To dla nich tworzone są kąciki zabaw z interaktywnym ekranem edukacyjnym, podkładki z grami i zabawami, dedykowane maluchom menu wraz z prezentem do każdego zestawu.
***Galeria Sfera w Bielsku-Białej to największa galeria handlowa Podbeskidzia (132 000 mkw. powierzchni użytkowej), pierwsze centrum handlowe IV generacji w regionie i pierwszy projekt w Polsce, który zrewitalizował pofabryczne tereny miejskie, przywracając im użytkowy charakter. To także wyjątkowe portfolio 250 czołowych polskich i zagranicznych marek, z których aż 70% wybrało Sferę, jako jedyną lokalizację swoich salonów na Podbeskidziu. Obiekt należy do funduszu ESCF II, reprezentowanego przez CBRE Global Investors. Za zarządzanie nieruchomością odpowiada CBRE, a procesem komercjalizacji zajmuje się Dział Powierzchni Handlowych CBRE.Otwarta w 2001 r. galeria, wkomponowana w historyczne zabudowania Bielska-Białej, jest unikalnym projektem rewitalizacyjnym, w tak szerokiej skali. Obiekt zrealizowany na terenie dawnej fabryki włókienniczej, zachowując część oryginalnych zabudowań, połączył pamięć o bogatej historii miasta z użytkowym charakterem przestrzeni miejskiej. Galeria stworzona zgodnie z zasadą "miasto w mieście", integrując funkcje kulturalne, handlowo-usługowe, rozrywkowe, biurowe i hotelowe stała się handlowym sercem Bielska i regionu.Największe portfolio marek w regionie, 25 restauracji i kawiarni serwujących potrawy z różnych zakątków świata, kluby muzyczne, kręgielnia, fitness, kino Helios, 4-gwiazdkowy hotel Qubus, ale także autorskie działania kulturalne – koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, wystawy, przedstawienia teatralne oraz happeningi. W ofercie centrum znaleźć można m.in. takie marki jak: Liu Jo, Hexeline, Simple, Deni Cler, Zara, Massimo Dutti, Ecco, Tous, Swarovski, Pandora, Kler oraz Cortland z marką Apple. Na terenie obiektu znajduje się również dwóch operatorów spożywczych: Piotr i Paweł oraz Biedronka, a także specjalistyczne delikatesy i przestrzeń biurowa.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...
White Stone planuje wielką inwestycję na warszawskich Bielanach
Grupa White Stone zakupiła drugą część gruntów na Bielanach w sąsiedztwie Huty Warszawa, przy stacji...
Pierwsze symptomy ożywienia na wrocławskim rynku biurowym po II kwartale 2021 r.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała pierwsze półrocze 2021 roku na wrocław...
W Warszawie trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w UE [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...
Rosyjscy miliarderzy zainwestują kolejne miliony euro w budowę następnej fabryki na Dolnym Śląsku
Rosyjscy miliarderzy, właściciele koncernu Technonicol Corporation, największego w Rosji i Euro...
80 milionów euro i ponad 1000 miejsc pracy. Hiszpański Persan inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna wielka inwestycja produkcyjna pod Wrocławiem. Hiszpańska firma Persan wybuduje we Wróblowica...