Zmiana organizacji ruchu na ul. Baczyńskiego w Sosnowcu

Zmiana organizacji ruchu na ul. Baczyńskiego w Sosnowcu

śląskie
graviteo
REKLAMA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach informuje, że w dniu 16 maja 2012 roku wprowadzana będzie zmiana organizacji ruchu na ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.

Zakończył się pierwszy etap remontu wiaduktów nad S-86 - od 16 maja 2012 roku ruch pojazdów będzie odbywał się wyremontowanym wiaduktem, tj. prowadzącym z Centrum Sosnowca do dzielnicy Milowice. Tym samym rozpoczynają się roboty na wiadukcie z kierunku z Milowic do Centrum miasta.


Zostaną utrzymane dotychczasowe relacje na węźle, tj. przejazd na wprost pomiędzy Milowicami a Centrum, możliwość wykonywania manewrów prawoskrętu oraz możliwość zjazdu w lewo z Centrum Sosnowca do Katowic. Pozostałe relacje lewoskrętów prowadzone będą jak dotychczas objazdami przez najbliższe węzły. Na drodze S-86, przez cały czas prowadzenia prac, ruch będzie odbywać dwoma pasami ruchu na każdej z jezdni.


Po zakończeniu robót na węźle zostanie przywrócona organizacja ruchu sprzed rozpoczęcia remontu. Termin zakończenia prac - 15 listopada 2012 roku.

REKLAMA


Zmieniając organizację ruchu na ul. Baczyńskiego w Sosnowcu, GDDKiA dołoży wszelkich starań, by utrudnienia w ruchu były jak najmniejsze.

 

źródło: GDDKiA

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA