REKLAMA

Opinie o [Świdnica] Galeria Świdnicka (598)

Napisz komentarz
figofago
Nie było aż tak gigantycznych kolejek jak 5 lat temu podczas
otwarcia Galerii Świdnickiej, ale „gorące skrzydełka” amerykańskiego
potentata świdniczanie powitali tłumnie. Około 150 osób czekało przed
wszystkimi wejściami do galerii, by ruszyć do KFC.

Źródło: http://swidnica24.pl/tlum-na-otwarciu-kfc-foto/
figofago
18 października nastąpi otwarcie restauracji KFC w Galerii Świdnickiej.
figofago
Broaster Chicken od października już zamknięty, zapewne niedługo otworzy po nim restaurację sieć KFC.
Orzech
Rank Progress sprzedaje na rzecz Calioppe Investments swoją spółkę, w portfelu której znajduje się Galeria Świdnicka. Łączna wartość transakcji to 26,7 mln euro.
http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rank-progress-sprzedaje,51099.html
Orzech
Rank Progress poinformował o podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży świdnickiego obiektu. Wartość transakcji ma wynieść 26,7 mln zł.http://www.eurobuildcee.com/index.php?page=news&id=26165&link=galeria-swidnicka-zmienia-wlasciciela
Orzech
R77
Wzmocnienie portfolio Galerii Świdnickiej w segmencie modowym i gastronomicznym, a także sukcesywny wzrost odwiedzalności to mocne strony obiektu, który podsumowuje pierwsze półrocze 2016 roku. Poziom komercjalizacji osiągnął już prawie 100 proc.
http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-swidnicka-przyszedl-czas-na-podsumowanie,47134.html
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Świdnica] Galeria Świdnicka [dolnośląskie] Galeria Świdnicka: przyszedł czas na podsumowanie
R77
Przy hipermarkecie budowlanym Leroy Merlin oddano wczoraj (10.06) do użytku boisko do siatkówki plażowej. Przedstawiciel firmy oficjalnie przekazał klucze stowarzyszeniu TKKF „Orle”, a wiceprezydent Jeleniej Góry wręczył im piłki, aby mogli rozwijać swoją pasję.
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,63619
Orzech
R77
Jysk zadebiutuje w Świdnicy
Z początkiem września w Galerii Świdnickiej zagości Jysk. Nowy najemca wzbogaci ofertę wnętrzarską.
http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/jysk-zadebiutuje-w-swidnicy,37555.html
Jan Hawełko
W czerwcu oferta Galerii Świdnickiej wzbogaci się o nową, skierowaną do mężczyzn markę odzieżową – Giacomo Conti, producenta garniturów.

Wśród najemców Galerii Świdnickiej są między innymi takie marki, jak: Apart, CCC, Cropptown, Diverse, Esotiq & Henderson, House, Sinsay, Mohito, Monnari, Orsay, Reserved, Wojas i Big Star, a także sieci: Empik, Intermarche, Kolporter, Media Expert, Pepco czy Rossmann. Klienci galerii mogą również korzystać z oferty centrum fitness, kina Cinema3D oraz restauracji: Broaster Chicken, Choice i Efez.

pokaz-artykul.png
figofago
"Kajtman" napisał:
Galeria Świdnicka obchodzi swoje trzecie urodziny. W ciągu ostatniego roku odwiedziło ją ponad 3 mln klientów.

Galeria Świdnicka, której inwestorem jest Rank Progress, została otwarta w marcu 2012 roku. Obiekt handlowy ma powierzchnię całkowitą 24 tys. mkw. W ciągu roku odwiedziło ją ponad 3 mln klientów. Przez kilka ostatnich miesięcy centrum wzbogaciło także swoją ofertę o nowe marki, takie jak Big Star czy Wojas. Wśród najemców pojawiła się również sieć Pepco.


Ktoś wierzy jeszcze w te brednie?

Galerie pełne "przeliczonych"

Źródło: http://ksiazki.wp.pl/gid,17461028,tytul ... leria.html
Jan Hawełko
Galeria Świdnicka obchodzi swoje trzecie urodziny. W ciągu ostatniego roku odwiedziło ją ponad 3 mln klientów.

Galeria Świdnicka, której inwestorem jest Rank Progress, została otwarta w marcu 2012 roku. Obiekt handlowy ma powierzchnię całkowitą 24 tys. mkw. W ciągu roku odwiedziło ją ponad 3 mln klientów. Przez kilka ostatnich miesięcy centrum wzbogaciło także swoją ofertę o nowe marki, takie jak Big Star czy Wojas. Wśród najemców pojawiła się również sieć Pepco.

pokaz-artykul.png
figofago
Wólczanka dołączyła do najemców Galerii Świdnickiej

Koszule uszyte z najwyższej jakości tkanin, kreowane w nurcie światowych trendów z myślą o tych, którzy przestrzegają w pracy formalnego dress code oraz tych, którzy lubią czuć się elegancko niezależnie od okazji. Dzisiaj odbyło się otwarcie salonu Wólczanka w Galerii Świdnickiej. Sklep usytuowany jest na wysepce pasażu handlowego obiektu.

Źródło: http://regionfakty.pl/region-wszystkie/ ... idnickiej/
Jan Hawełko
Oferta Galerii Świdnickiej poszerzyła się o kolejnego najemcę. Klienci mają już do swojej dyspozycji asortyment obuwniczy i galanteryjny marki Wojas.

Do grona najemców Galerii Świdnickiej, należącej do Rank Progress SA, dołączył polski producent obuwia - Wojas. Marka posiada w swojej kolekcji asortyment obuwia damskiego i męskiego oraz modele przeznaczone dla młodzieży. Ofertę uzupełniają skórzane dodatki, np. paski czy portfele oraz torby i teczki. Wojas w Galerii Świdnickiej to pierwszy salon tej marki w mieście.

pokaz-artykul.png
EkoSuellen74
taka sobie taka ta galeria chociaż w sumie na świdnicę większa nie potrzebna bo skończyłoby się tak jak z Victorią w Wałbrzychu, w Victorii byłam raz w sobotę a tam echo po korytarzach się odbijało.no to sama sobie odpowiedziałam, nie kojarzę, czy jest poczta w świdnickiej, przydałaby się taka jak w tesco.

____________________
Wyjątkowo niskie ceny http://archimax.blog.pl/ to nie bajka!
R77
Już 16 września, ponad 200 uczniów świdnickich szkół podstawowych, będzie uczestniczyło w specjalnie przygotowanych prelekcjach i pokazach. „Bezpieczny powrót do szkoły” obejmie m.in. spotkanie z funkcjonariuszami policji i straży pożarnej, konkursy i quizy tematyczne oraz trening systemu samoobrony Krav Maga. W prezencie od Galerii Świdnickiej, uczestnicy akcji otrzymają również kilkaset tematycznych upominków.

http://www.swidniczka.com/news,single,i ... icle,18122
Orzech
Festiwal Folkloru w Galerii Świdnickiej

Już po raz trzeci Galeria Świdnicka i Strzegomskie Centrum Kultury zapraszają na koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru. 10 sierpnia 2014, w niedzielę, o godz. 16.00 wystąpi zespół „Ouahuitl” Ballet Folklorico z Saltillo w Meksyku, a godzinę później - Zespół Folklorystyczny „Emerald Revellers” z Irlandii.

Więcej: http://swidnica.naszemiasto.pl/artykul/ ... ,t,id.html
Darek_S
Nieźle. Jeszcze trochę to tylko kino zostanie
REKLAMA