REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Pod Wrocławiem za ponad miliard złotych powstanie nowa elektrociepłownia gazowa [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem za ponad miliard złotych powstanie nowa elektrociepłownia gazowa [FILM + WIZUALIZACJE]
Po wielu latach powstanie w końcu za prawie 1,16 mld zł nowa elektrociepłownia gazowa w Siechnicach...
Setki miejsc pracy uratowane! Huta Częstochowa wraca w polskie ręceartykuł
Pokaż artykuł
Setki miejsc pracy uratowane! Huta Częstochowa wraca w polskie ręce
● Bardzo dobra informacja dla mieszkańców Częstochowy i okolic i dla polskiego hutnictwa. Węglokoks S.A. zawarł porozumienie z syndykiem masy upadłościowej w sprawie dzierżawy Huty Częstochowa.
Ministerstwo Obrony Narodowej zostanie właścicielem Huty Częstochowaartykuł
Pokaż artykuł
Ministerstwo Obrony Narodowej zostanie właścicielem Huty Częstochowa
Huta Częstochowa uratowana dzięki wsparciu państwa. Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) zostanie właścicielem Huty Częstochowa. W lutym 2025 r. Rada Ministrów zdecydowała o wpisaniu częstochowskiej huty na listę przedsiębiorstw strategicznych. Z kolei Minister Obrony Narodowej poinformował o skorzystaniu z prawa jej wykupienia od syndyka. Wartość przedsiębiorstwa została wyceniona na ponad 253 miliony złotych.
LNG Best Partnerfirma
Pokaż firmę
LNG Best Partner
Karlino, ul.Jaworskiej 20
Armatura Befafirma
Pokaż firmę
Armatura Befa
Nowy Żmigród, ul. Dukielska 79
Es Flores - biżuteria miedziana dla Niej i dla Niegofirma
Pokaż firmę
Es Flores - biżuteria miedziana dla Niej i dla Niego
Gdańsk, Damroki 89/3
firma
Pokaż firmę
Ubranka dla niemowląt, odzież dla noworodków - Sklep MiLeo Baby
Golkowice, Golkowice 541
firma
Pokaż firmę
Sklep z ubrankami dla psa, odzież dla psów - Psiepięknie
Kraków, Dobrowolskiego 24h/2
Phoenix Contact otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
Phoenix Contact otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu
Kompleks biurowy Nowy Rynek w Poznaniu pozyskał nowego najemcę. Phoenix Contact Wielkopolska, spółka należąca do Grupy Phoenix Contact, światowego lidera i innowatora w dziedzinie elektryfikacji, usieciowienia i automatyzacji, wprowadzi się do budynku Nowy Rynek D, w którym urządzi swoje biuro na ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni. W procesie najmu uczestniczyli doradcy z Colliers.
Japońska Toyota zmodernizuje fabrykę silników samochodowych w Jelczu-Laskowicachartykuł
Pokaż artykuł
Japońska Toyota zmodernizuje fabrykę silników samochodowych w Jelczu-Laskowicach
W 2020 roku w fabryce Toyoty w Jelczu-Laskowicach zostanie uruchomiona w systemie TNGA (Toyota New G...
Wybór materiałów budowlanych, a ich trwałośćartykuł
Pokaż artykuł
Wybór materiałów budowlanych, a ich trwałość
Budowa domu to jedna z tych inwestycji, przy których nadmierne oszczędzanie może wyrządzić więcej zł...
Wielka inwestycja przy CKD w Łodzi! Powstaje nowoczesne centrum edukacji [FILM+WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja przy CKD w Łodzi! Powstaje nowoczesne centrum edukacji [FILM+WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]
Kolejna duża inwestycja na terenie Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przy ul. Pomorskiej 251 powstaje nowoczesne centrum edukacji przyszłych lekarzy i pielęgniarek przy CKD.
Wrocław: Uniwersytet Ekonomiczny się rozbudowuje. Powstanie budynek ze strefą VRartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Uniwersytet Ekonomiczny się rozbudowuje. Powstanie budynek ze strefą VR
Centrum Symulacji Procesów Biznesowych powstanie  w sąsiedztwie realizowanego Inkubatora Przeds...
Rusza budowa pierwszego osiedla z mieszkaniami na wynajem w Elblągu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa pierwszego osiedla z mieszkaniami na wynajem w Elblągu [WIZUALIZACJE]
Rusza budowa 148 mieszkań na wynajem przy ul. Legionów w Elblągu. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Pekabex BET, która zrealizuje je z prefabrykatów. Zgodnie z zawartą umową roboty budowlane mają potrwać 21 miesięcy.
Mondelēz zostaje na dłużej w Signum Work Station w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Mondelēz zostaje na dłużej w Signum Work Station w Warszawie
TriGranit zawarł, z jedną ze spółek grupy Mondelēz International – globalnego lidera kategorii przekąsek – umowę przedłużającą najem powierzchni biurowej w kompleksie Signum Work Station. Na mocy nowej umowy spółka Mondelez Europe Services Gmbh pozostanie w budynku na warszawskim Mokotowie do 2032 roku, zagospodarowując blisko 4000 mkw. powierzchni.
Rewitalizacja zabytkowej Fabryki Montana w Katowicach. Obok Fabryki Porcelany powstanie nowy, multifunkcyjny kompleks [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rewitalizacja zabytkowej Fabryki Montana w Katowicach. Obok Fabryki Porcelany powstanie nowy, multifunkcyjny kompleks [WIZUALIZACJE]
Kolejny zabytkowy, poprzemysłowy kompleks na Górnym Śląsku ma szansę powrócić do życia, pełniąc nowe funkcje. Dawna Śląska Fabryka Maszyn Górniczych „Montana” w Katowicach przejdzie kompleksową rewitalizację. Wraz z sąsiadującą Fabryką Porcelany stworzy nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks z przestrzeniami usługowymi, technologicznymi i społecznymi. Projekt przygotowało Studio Wojciech Fudala, a realizacja ma potrwać od 2025 do 2029 roku.
[Warszawa] AGFA Graphics w Oxygen Parkartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] AGFA Graphics w Oxygen Park
AGFA Graphics NV Spółka Akcyjna (Oddział w Polsce) dołącza do grona najemców Oxygen Park zlokalizowa...
[Bydgoszcz] Galeria Pomorska: wstęga przeciętaartykuł
Pokaż artykuł
[Bydgoszcz] Galeria Pomorska: wstęga przecięta
Dzisiaj, 10 września 2015 roku, o godzinie 9.00, nowa część Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy została...
Niemiecki koncern MAN Truck & Bus zainwestuje miliardy złotych w Polsce?artykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern MAN Truck & Bus zainwestuje miliardy złotych w Polsce?
Globalny koncern MAN Truck & Bus zainwestuje kolejne miliardy złotych w Polsce? Niemiecki potentat motoryzacyjny rozważa nowe inwestycje w naszym kraju, w Małopolsce. Firma rozważa przeniesienie części produkcji z Niemiec do Polski. Chodzi o produkcję karoserii. A to nie jedyne możliwe inwestycje tego znanego koncernu, jakie mogą zostać zrealizowane w Polsce, w województwie małopolskim.
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA?
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA? Przypomnijmy, wiosną 2023 roku –pracownicy reaktora wysłali list do dyrektora Narodowego Centrum Badań Jądrowych oraz minister Klimatu i Środowiska, zwracający uwagę na zagrożenie zamknięciem MARII wobec niskiego poziomu płac oraz niewystarczającej do eksploatacji reaktora liczby pracowników. 27 października tego samego roku – reaktor powrócił do pracy po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pracami remontowymi i największą od 1974 modernizacją, niezbędną do uzyskania przedłużenia licencji w 2025 r.
REKLAMA