REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Ruszyła budowa wielkiej fabryki pomp ciepła Grupy Daikin Europe. Powstanie 3000 nowych miejsc pracy w woj. łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa wielkiej fabryki pomp ciepła Grupy Daikin Europe. Powstanie 3000 nowych miejsc pracy w woj. łódzkim
We wtorek 4 kwietnia, w Ksawerowie w powiecie pabianickim pod Łodzią rozpoczęto budowę fabryki pomp ciepła Grupy Daikin Europe. Docelowo znajdzie tam pracę 3000 osób do 2030 roku. W uroczystości inaugurującej inwestycję wziął udział minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.
Podlaskie: Ważny krok w kierunku budowy obwodnicy Zambrowaartykuł
Pokaż artykuł
Podlaskie: Ważny krok w kierunku budowy obwodnicy Zambrowa
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) złożył wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla obwodnicy w ciągu dróg krajowych nr 63 i 66. Jako rekomendowany Dyrekcja wskazała przebieg trasy w wariancie II. Postępowanie administracyjne będzie prowadził Burmistrz Zambrowa.
W Warszawie rośnie nowy most pieszo-rowerowy przez Wisłę [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie rośnie nowy most pieszo-rowerowy przez Wisłę [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W centrum Warszawy trwa budowa nowej kładki pieszo-rowerowej, która połączy Bulwary Wiślane z prawobrzeżną Warszawą. Kładka będzie liczyła 452 m długości. Tym samym będzie o 127 m dłuższa od słynnego londyńskiego Millennium Bridge, jednego z najbardziej znanych tego typu mostów na świecie.
[Wrocław] Na Olimpii Port powstanie nowoczesne Familijne Przedszkoleartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na Olimpii Port powstanie nowoczesne Familijne Przedszkole
przestrzeń do zabaw, odpoczynku, ale i zielone tereny przyległe do budynku. Pierwsze maluchy znajdą...
Ogłoszono przetarg na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze krajowej nr 8 w Kobierzycachartykuł
Pokaż artykuł
Ogłoszono przetarg na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze krajowej nr 8 w Kobierzycach
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła przetarg na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze krajowej nr 8 w Kobierzycach. Termin składania ofert wyznaczony został na 11 sierpnia br.
[Warszawa] Osiedle Tęczowe zaprasza na Dzień Otwarty z „Rodziną na Swoim”artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Osiedle Tęczowe zaprasza na Dzień Otwarty z „Rodziną na Swoim”
W sobotę 11 lutego, firma Dolcan organizuje na warszawskim Osiedlu Tęczowym Dzień Otwarty. Dlaczego...
Inwestycja przy ul. Mariackiej 30,32,34inwestycja
Pokaż inwestycję
Inwestycja przy ul. Mariackiej 30,32,34
Katowice, Mariacka
[Łódź] Skanska sprzedaje funduszowi zarządzanemu przez Griffin swój pierwszy łódzki budynek biurowyartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Skanska sprzedaje funduszowi zarządzanemu przez Griffin swój pierwszy łódzki budynek biurowy
Skanska Property Poland sprzedaje zlokalizowany w Łodzi kompleks biurowy Green Horizon, swoją pierws...
Wrocław: Tak pojedzie tramwaj na Swojczyce [WIDEO]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Tak pojedzie tramwaj na Swojczyce [WIDEO]
Nowa trasa autobusowo-tramwajowa będzie przebiegać m.in. przez nowe Mosty Chrobrego. Pojazdy komunik...
Zakończyła się rewitalizacja ulicy Chmielnej w Warszawie [ZDJĘCIA+FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Zakończyła się rewitalizacja ulicy Chmielnej w Warszawie [ZDJĘCIA+FILM]
Kolejna ulica w centrum stolicy została zrewitalizowana. Obsadzona drzewami i krzewami oraz wyposażona w wygodne ławki – tak wygląda reprezentacyjna ulica Chmielna w centrum Warszawy po zakończonej niedawno przebudowie. Kto jeszcze nie miał okazji przekonać się, jak prezentuje się jeden z najważniejszych śródmiejskich deptaków, powinien wybrać się na poświąteczny czy noworoczny spacer po Chmielnej. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Balzola.
[śląskie] Socrealizm wraca do Tychów. Ruszyła przebudowa placu św. Annyartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Socrealizm wraca do Tychów. Ruszyła przebudowa placu św. Anny
Już za kilka miesięcy plac św. Anny w Tychach - centrum socrealistycznego osiedla z lat 50-tych ubie...
Wieluń zyska nowe połączenie kolejowe z Łodzią dzięki Kolei Plusartykuł
Pokaż artykuł
Wieluń zyska nowe połączenie kolejowe z Łodzią dzięki Kolei Plus
Wieluń będzie miał szybsze połączenie kolejowe z Łodzią. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy nowej linii kolejowej łączącej Chorzew Siemkowice z Wieluniem. Inwestycja jest realizowana z Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r.
Są dodatkowe pieniądze na budowę nowej elektrociepłowni w Siechnicach [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Są dodatkowe pieniądze na budowę nowej elektrociepłowni w Siechnicach [FILM + WIZUALIZACJE]
Kilka dni temu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska podpisano umowę pomiędzy NFOŚiGW i PGE na gazową...
[Wrocław] V etap Promenad Wrocławskich już w sprzedażyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] V etap Promenad Wrocławskich już w sprzedaży
Prawie 200 mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 29 do 92 m kw.) jest już w ofercie sprzedaży Vantage...
Unijne miliony na nową infrastrukturę przeciwpowodziową w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Unijne miliony na nową infrastrukturę przeciwpowodziową w Gdańsku
93 miliony złotych dofinansowania z funduszy unijnych trafi do Gdańska w ramach programu FEnIKS. Pieniądze będą przeznaczone na nowe inwestycje związane z gospodarowaniem wodami opadowymi. Do już istniejących zbiorników i przepompowni dołączą kolejne.
firma
Pokaż firmę
DYREKCJA ROZBUDOWY MIASTA GDAŃSKA DZIAŁAJĄCA W IMIENIU I NA RZECZ GMINY MIASTA GDAŃSKA
Igrzyska Europejskie 2023inwestycja
Pokaż inwestycję
Igrzyska Europejskie 2023
Kraków
Wielkie inwestycje w dekarbonizację Elektrociepłowni Gdyńskiejartykuł
Pokaż artykuł
Wielkie inwestycje w dekarbonizację Elektrociepłowni Gdyńskiej
PGE Energia Ciepła, z Grupy PGE, kontynuuje w gdyńskiej elektrociepłowni proces odchodzenia od węgla i przejścia na paliwo niskoemisyjne, czyli gaz. W miejscu najstarszego budynku produkcyjnego elektrociepłowni, w którym pracowały kotły mazutowe z lat siedemdziesiątych, wybudowana została nowoczesna Kotłownia Rezerwowo-Szczytowa nr 2 z trzema kotłami wodnymi – olejowo-gazowymi, o mocy 30 MW każdy.
Wielka elektrownia gazowo-parowa w Ostrołęce będzie droższa. Co słychać na budowie? artykuł
Pokaż artykuł
Wielka elektrownia gazowo-parowa w Ostrołęce będzie droższa. Co słychać na budowie?
Projekt gazowo-parowy Grupy Energa w Ostrołęce osiągnął istotny etap realizacji - inwestycja weszła w pierwszą fazę czynności rozruchowych, którą rozpoczęto poprzez podanie napięcia z sieci 110 kV do transformatora potrzeb własnych.
[wielkopolskie] Deweloperzy podsumowują półroczeartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Deweloperzy podsumowują półrocze
Już końcówka minionego roku wskazywała na ożywienie na rynku nieruchomości. Kolejne sześć miesięcy t...
REKLAMA