REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Powstaje największy w Polsce biurowiec z drewna CLT [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje największy w Polsce biurowiec z drewna CLT [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
W podpoznańskiej Środzie Wielkopolskiej powstaje jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleksów przemysłowo-biurowych, w którym nakładem 54 mln euro, oprócz fabrycznych hal i magazynów, "wyrasta" wyjątkowy w skali kraju budynek realizowany w technologii CLT, czyli drewna klejonego krzyżowo. Jest to kluczowa inwestycja dla niemieckiej Grupy HOMAG, która została zlokalizowana w gminie będącej częścią Polskiej Strefy Inwestycji. Po zakończeniu prac planowanym w połowie 2026 r. obiekt z CLT stanie się największym drewnianym biurowcem w Polsce.
[Wrocław] Duże osiedle powstanie tuż obok Magnolii. Jest wniosek o budowęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Duże osiedle powstanie tuż obok Magnolii. Jest wniosek o budowę
Vantage Development szykuje się do dużej inwestycji przy ulicy Małopanewskiej. Deweloper właśnie zło...
[Wrocław] Hajto Development Group wybuduje budynek wielorodzinny przy ulicy Maślickiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Hajto Development Group wybuduje budynek wielorodzinny przy ulicy Maślickiej
Wrocławski deweloper Hajto Development Group przygotowuje się do rozpoczęcia nowej inwestycji mieszk...
[Wrocław] Budynek byłego oddziału intensywnej terapii dziecięcej zostanie wyremontowanyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Budynek byłego oddziału intensywnej terapii dziecięcej zostanie wyremontowany
Uniwersytet Medyczny otrzymał na początku sierpnia pozwolenie na "remont i przebudowę byłego oddział...
Dolny Śląsk: Szwajcarski Oetiker otworzył nową fabrykę pod Legnicąartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Szwajcarski Oetiker otworzył nową fabrykę pod Legnicą
Po dziewięciu miesiącach budowy 4 lipca firma Oetiker otworzyła swoją nową fabrykę w Polsce, zlokali...
Rzeszów: Kamień węgielny pod centrum serwisowe EME Aero wmurowanyartykuł
Pokaż artykuł
Rzeszów: Kamień węgielny pod centrum serwisowe EME Aero wmurowany
W piątek w Jesionce pod Rzeszowem został wmurowany kamień węgielny na budowie centrum serwisowania s...
Dolny Śląsk: Japończycy rozbudowali za 75 mln zł fabrykę automotive w Żarowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Japończycy rozbudowali za 75 mln zł fabrykę automotive w Żarowie
75 mln zł kosztowała rozbudowa fabryki z branży automotive japońskiej firmy YAGI Poland Factory w Po...
KGHM: Na Dolnym Śląsku ruszyła budowa najgłębszego szybu górniczego w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
KGHM: Na Dolnym Śląsku ruszyła budowa najgłębszego szybu górniczego w Polsce
Kolejna nowa, gigantyczna inwestycja KGHM na Dolnym Śląsku. Ruszyła budowa najgłębszego szybu górniczego w Polsce. Kluczowe dla Spółki i regionu inwestycje nabierają tempa. Wiercenia geologiczno-hydrogeologiczne dla projektu Retków to pierwszy etapu budowy najgłębszego szybu górniczego w Polsce. Jego planowana głębokość to ok. 1360 m.
Modernizacje, rozbudowy – duże pieniądze dla warszawskich szpitaliartykuł
Pokaż artykuł
Modernizacje, rozbudowy – duże pieniądze dla warszawskich szpitali
Budowa nowego pawilonu centralnego w Szpitalu Wolskim, modernizacja chirurgii Szpitala Czerniakowskiego, rozbudowa SOR-u w Szpitalu Bielańskim czy utworzenie SCOL – to tylko część zadań planowanych z dodatkowej puli pieniędzy jakie trafiły do stołecznego budżetu.
Dwie kolejne polskie firmy zainwestują w woj. warmińsko-mazurskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Dwie kolejne polskie firmy zainwestują w woj. warmińsko-mazurskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
Dwie kolejne polskie firmy zainwestują w woj. warmińsko-mazurskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (W-MSSE S.A.).
[Wrocław] W kiosku tuż przy fosie miejskiej ma powstać kawiarnia. Urzędnicy planują remontartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W kiosku tuż przy fosie miejskiej ma powstać kawiarnia. Urzędnicy planują remont
Zarząd Inwestycji Miejskich szykuje się do rewitalizacji kiosku przy zbiegu ulicy Podwale i Kołłątaj...
Cargill zainwestuje 45 milionów dolarów w Bielanach Wrocławskichartykuł
Pokaż artykuł
Cargill zainwestuje 45 milionów dolarów w Bielanach Wrocławskich
Amerykański koncern Cargill zainwestuje kolejne pieniądze w swoją fabrykę zlokalizowaną w Bielanach...
[Mielno] Kompleks "Beach City Mielno"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Mielno] Kompleks "Beach City Mielno"
Mielno
[Aglomeracja Wrocławska] Schumacher Packaging inwestuje w swoją podwrocławską fabrykęartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Schumacher Packaging inwestuje w swoją podwrocławską fabrykę
Niemiecki koncern Schumacher Packaging Obecnie realizuje kolejną dużą inwestycję na terenie swojego...
[Warszawa] Nowy najemca w Plac Unii City Shoppingartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowy najemca w Plac Unii City Shopping
Do grona najemców Plac Unii City Shopping dołączy salon marki MARILYN Poupée. Lokal będzie znajdował...
Olbrzymie rządowe wsparcie na nową, wielką inwestycję zagraniczną w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Olbrzymie rządowe wsparcie na nową, wielką inwestycję zagraniczną w Polsce
Szykuje się nowa, olbrzymia inwestycja zagraniczna w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
[Kraków] Spalarnia na końcu miastaartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Spalarnia na końcu miasta
Wszystko zaczęło się od tego, że głośno zaczęło się mówić, iż śmieci jest za dużo, wysypisko w Baryc...
[mazowieckie] Ponadstuletnia firma rodzinna pozostaje dłużej w MLP Pruszków Iartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Ponadstuletnia firma rodzinna pozostaje dłużej w MLP Pruszków I
Producent opakowań przedłużył najem 8140 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Edelmann Poland k...
Otwarcie fabryk grupy BSH już we wrześniu. Pracę ma tam znaleźć około 1000 osóbartykuł
Pokaż artykuł
Otwarcie fabryk grupy BSH już we wrześniu. Pracę ma tam znaleźć około 1000 osób
Zakłady przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu, w których będzie produkowany sprzęt marek Bosch i Siemen...
Trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich we Wrocławiu [FOTORELACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich we Wrocławiu [FOTORELACJA]
Korzystając z ładnej pogody we Wrocławiu wybraliśmy się sprawdzić jak przebiega remont trzech mostów...
REKLAMA