Do grona najemców Ozimska Park w Opolu dołącza duża niemiecka sieć dyskontówMateriały inwestora

Do grona najemców Ozimska Park w Opolu dołącza duża niemiecka sieć dyskontów

Orzech
Orzech
Ozimska Park
adresOpole, Ozimska 72
inwestorRedkom Development
projektantMODO Architecture
REKLAMA

Dobiega końca budowa obiektu handlowego Ozimska Park w Opolu. Do grona najemców dołącza niemiecka sieć dyskontów Woolworth, która zajmie blisko 1 500 mkw. powierzchni obiektu. Będzie to kolejny w Polsce park handlowy zrealizowany w miejscu dawnego projektu galerii handlowej z hipermarketem Tesco.

Pomimo globalnego wzrostu cen, Woolworth gwarantuje szeroki wybór ok. 6 tys. artykułów w atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Asortyment obejmuje artykuły dekoracyjne, elektronikę, artykuły piśmiennicze, artykuły gospodarstwa domowego i zabawki, artykuły kosmetyczne i drogeryjne, akcesoria, artykuły upominkowe, pasmanterię i wełnę, walizki, tekstylia domowe, akcesoria dla zwierząt oraz odzież dla całej rodziny. Często pochodzą one od mniejszych producentów, choć da się też natrafić na towary markowe. Jest jednak kategoria produktowa, która wyróżnia tę sieć na tle konkurencji (czyli np. Action, Pepco czy Tedi). W asortymencie Woolworth znajdują się m.in. produkty AGD i gospodarstwa domowego.

Sieć ta zdobyła uznanie wśród kupujących w Niemczech. Silna pozycja na wymagającym rynku niemieckim wynika też z tego, że Woolworth ma dobrze dopasowaną ofertę pod względem jakości i potrzeb klientów.

Materiały prasowe

Woolworth posiada w swoim asortymencie ma różnorodne produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. Od tekstyliów i odzieży dla całej rodziny, przez AGD i elektronikę użytkową, na produktach drogeryjnych i dekoracyjnych skończywszy. Wolumen produktowy wynosi w przypadku sieci średnio od 8 do 12 tys. artykułów na sklep, co czyni ją liderem pod względem szerokości oferty.

Materiały prasowe

Ozimska Park - po przebudowie zaoferuje blisko 19 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działać będzie ponad 30 sklepów znanych marek sieciowych. W zmodernizowanej przestrzeni swój market w najnowszej koncepcji otworzy Kaufland oraz popularne sieci takie jak m.in. Jula, Media Expert, Rossmann czy Sinsay.

Obiekt położony jest w centrum miasta przy najdłuższej ulicy w mieście, w otoczeniu licznej zabudowy mieszkaniowej, w pobliżu urzędów, sądu, szkół i przedszkoli i dworca kolejowego. W jego sąsiedztwie działa market Lidl i restauracja Mc Donald’s. Dodatkowo Ozimska Park zintegrowana jest wspólnym dużym parkingiem z salonem Meble Agata oraz operatorem spożywczym Aldi.

Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

– Projekt jest połączeniem koncepcji ulicy handlowej z retail parkiem, z zagospodarowaną zieloną przestrzenią oraz dwoma wygodnymi parkingami. Planujemy stworzyć klientom nie tylko możliwość sprawnych zakupów z bezpośrednim dojazdem blisko ulubionego sklepu ale również komfortową strefę gastronomiczną z zewnętrznymi ogródkami. Jesteśmy w trakcie finalizacji umów z kolejnymi znanymi sieciami kluczowych branż, w tym modową, jubilerską, optyczną i innymi. Wkrótce podamy szczegóły, to już ostatnie wolne lokale – informuje Ewa Ściubidło, wiceprezes w firmie Mallson komercjalizującej całość inwestycji.

Otwarcie Ozimska Park zaplanowano w połowie listopada tego roku.

Materiały inwestora

Deweloperem i inwestorem jest Redkom Development. Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada firma Mallson Polska. Nadzór nad komercjalizacją oraz zarządzanie obiektem prowadzi firma Scallier.

Projekt architektoniczny Ozimska Park przygotowała pracownia MODO Architecture. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Daldehog Poland Sp. z o.o. z Wrocławia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA