Media Expert z nowym elektromarketem w Katowicachźródło: Materiały prasowe

Media Expert z nowym elektromarketem w Katowicach

Orzech
Orzech
REKLAMA
Sieć Media Expert wynajęła 850 mkw. powierzchni handlowej w Homepark Rawa przy al. Walentego Roździeńskiego 97 w Katowicach. W transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała Fundusz Pradera European Retail Parks, który jest właścicielem obiektu.
Media Expert to obecna na polskim rynku od 20 lat sieć elektromarketów. W ofercie sieci znajdują się m.in. telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD. Media Expert ma ponad 500 placówek na terenie całego kraju, do których dołącza nowo otwarty sklep w katowickim Homepark Rawa.
– Media Expert w Homepark Rawa witamy z wielką radością, szczególnie, że jest to pierwszy elektromarket tej dynamicznie rozwijającej się sieci w naszych parkach handlowych. Tym samym oferta Homepark Rawa stała się jeszcze bardziej atrakcyjna, a co za tym idzie wartość tego parku handlowego zarówno dla klientów, jak i dla kolejnych najemców wyraźnie wzrasta. Cieszę się, że potwierdza to słuszność wybranej przez nas strategii rozwoju Homeparków ukierunkowana na szeroki i komplementarny asortyment produktów – komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera.
– Niezmiernie miło nam powitać wśród najemców Homepark Rawa tak rozpoznawalną i silną markę jaką jest Media Expert, a jej obecność stanowi istotne dopełnienie zestawu wszystkich dostępnych klientom usług w katowickim obiekcie. Powierzchnia i położenie wynajętej przestrzeni doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania potężnej sieci elektromarketów – komentuje Marta Słysz, Associate Retail Agency, Cushman & Wakefield.  
REKLAMA
– Uważnie obserwujemy rynek i poszukujemy inwestycji, poprzez które możemy realizować ambitne plany ekspansji. Home Park Rawa wpisuje się w naszą wizję miejsc o wysokim potencjale handlowym, a mix tutejszych najemców pozwala wierzyć, że obiekt cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem klientów i zapewni satysfakcjonująca frekwencję kupujących – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.
Dwukondygnacyjny Homepark Rawa w Katowicach to jeden z czterech parków handlowych należących do portfela inwestycyjnego Pradera European Retails Parks
Obiekt jest położony w samym centrum Katowic, a dzięki lokalizacji w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych, jest dogodnym miejscem zakupów dla mieszkańców całej aglomeracji śląskiej. Na powierzchni ponad 7 tys. Mkw. Najemcy centrum oferują artykuły do wykończenia i urządzania wnętrz. Parki handlowe HOMEPARKzarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Pablo(gość)
@
Janusz
(gość)
A 100m dalwj jest ME w Agata Meble hmm
Nie ma bo ten salon jest przeniesiony właśnie do Rawa
Janusz(gość)
A 100m dalwj jest ME w Agata Meble hmm
REKLAMA