REKLAMA
Znaleziono 8550 wyników
Wrocław: Nord Electronics Solutions inwestuje i zatrudniaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nord Electronics Solutions inwestuje i zatrudnia
Wrocławska firma Nord Electronics Solutions, działająca w branży elektronicznej (jest spółką prowadz...
Śląski gigant energetyczny wraca do życia. Powstanie kilkaset miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Śląski gigant energetyczny wraca do życia. Powstanie kilkaset miejsc pracy
Ministerstwo Aktywów Państwowych, za pośrednictwem Agencji Rozwoju Przemysłu, podejmuje działania zmierzające do ponownego zagospodarowania infrastruktury przemysłowej dawnego przedsiębiorstwa Rafako w Raciborzu. Jest szansa na kilkaset miejsc pracy.
PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.
Warszawa, Gniewkowska 1
Prenovi Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
Prenovi Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Cieślewskich 53
Rodis Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
Rodis Sp. z o.o.
Wrocław, Zaolziańska 4
Pb-Investbud spółka z o.o. spółka komandytowafirma
Pokaż firmę
Pb-Investbud spółka z o.o. spółka komandytowa
Wrocław, Głubczycka 6b/12
[Wrocław] Białoskórnicza 24/25inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Białoskórnicza 24/25
Wrocław, Stare Miasto
Fabryka broni "Łucznik"inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka broni "Łucznik"
Radom, Grobickiego 23
Fabryka Lajkonik inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Lajkonik
Skawina, Józefa Piłsudskiego 1
[Wrocław] Kazimierza Wielkiego 51inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Kazimierza Wielkiego 51
Wrocław, Stare Miasto
Nowe miejsca pracy. Niemiecka firma Oventrop rozbudowała fabrykę w woj.mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. Niemiecka firma Oventrop rozbudowała fabrykę w woj.mazowieckim
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie mazowieckim. Niemiecka firma Oventrop rozbudowała swój polski zakład produkcyjny zlokalizowany w Szydłowcu i tworzy w nim nowe miejsca pracy. Będą w nim wytwarzane kolejne produkty hydrauliczne firmy, które trafią z Szydłowca na cały świat. Gmina Szydłowiec od samego początku wspierała Oventrop w tworzeniu tutaj zakładu, a teraz w jego znacznej rozbudowie.
Biurowce, ul. Marcika 12inwestycja
Pokaż inwestycję
Biurowce, ul. Marcika 12
Kraków, Podgórze, Marcika 12
Przebudowa ulicy Krakowskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
Przebudowa ulicy Krakowskiej
Łódź, Polesie, Krakowska
Twin Towers Łódźinwestycja
Pokaż inwestycję
Twin Towers Łódź
Łódź, Śródmieście, Sienkiewicza 62
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia artykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia
Dobre wieści z branży automotive w Polsce. Dotyczą województwa świętokrzyskiego i liczących ok 44 tysiące mieszkańców Starachowic. Największy pracodawca w tym mieście i okolicy, fabryka autobusów niemieckiego, globalnego koncernu MAN, będzie zatrudniać nowych pracowników.
[Aglomeracja Wrocławska] Kolejny koreański inwestor wybuduje fabrykę w gminie Kobierzyceartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Kolejny koreański inwestor wybuduje fabrykę w gminie Kobierzyce
W podwrocławskiej gminie Kobierzyce, w Biskupicach Podgórnych zainwestuje kolejna forma z Korei Połu...
Wrocław: Maco Pharma zwiększy zatrudnienie we wrocławskiej fabryceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Maco Pharma zwiększy zatrudnienie we wrocławskiej fabryce
Maco Pharma jest kluczowym europejskim producentem zestawów do pobierania i preparatyki krwi, filtró...
Wrocław: Pneumat System po raz kolejny inwestuje i zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Pneumat System po raz kolejny inwestuje i zwiększa zatrudnienie
Rusza rozbudowa fabryki firmy Pneumat System we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 160 (przy Obwodnicy Ś...
Dolny Śląsk: Przedsiębiorcy z Kuwejtu zainteresowani inwestowaniem w Kowarachartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Przedsiębiorcy z Kuwejtu zainteresowani inwestowaniem w Kowarach
10 stycznia przedsiębiorcy z Kuwejtu odwiedzili Kowary. Rozmawiali z burmistrz Elżbietą Zakrzewską o...
Wrocław: Tauron odkupi od miasta za ponad 10 milionów działkę przy obwodnicy śródmiejskiejartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Tauron odkupi od miasta za ponad 10 milionów działkę przy obwodnicy śródmiejskiej
Urzędnicy wyłonili przy drugiej próbie nowego właściciela kilkuhektarowego terenu przy ulicy Irysowe...
REKLAMA