REKLAMA
Znaleziono 133 wyników
Jeden z najbogatszych Polaków otworzy nowy hotel w Kaliszuartykuł
Pokaż artykuł
Jeden z najbogatszych Polaków otworzy nowy hotel w Kaliszu
Spółka AP Marchewka Investment z Wrocławia, należąca do Pawła Marchewki (urodzonego w Ostrowie Wielkopolskim), jednego z najbogatszych Polaków (twórcy Techlandu – producenta gier komputerowych, którego majątek wyceniany jest na ponad 8,5 mld zł i w tegorocznym rankingu najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost" zajmuje on 5. miejsce), otworzy nowy hotel w Kaliszu.
[Polska] Czy skala budownictwa mieszkaniowego faktycznie jest mniejsza niż w PRLartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Czy skala budownictwa mieszkaniowego faktycznie jest mniejsza niż w PRL
Cokolwiek by nie mówić o poprzednim systemie, to jego widoczną pozostałością są zasoby mieszkaniowe...
[Wrocław] PRL-owskie biurowce w centrum idą do rozbiórki. Jest zgodaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] PRL-owskie biurowce w centrum idą do rozbiórki. Jest zgoda
Wkrótce znikną dwa PRL-owskie biurowce - Naviga i Navicentrum - stojące przy ulicy Wita Stwosza i pl...
Kultowe miejsce w centrum Łodzi – dawny Dom Buta, powróci na mapę handlową miasta po 20 latach [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kultowe miejsce w centrum Łodzi – dawny Dom Buta, powróci na mapę handlową miasta po 20 latach [ZDJĘCIA]
Jeden z najbardziej charakterystycznych, zabytkowych budynków w centrum Łodzi, zlokalizowany na rogu ulic Piotrkowskiej i Tuwima (Piotrkowska 98) dawny Magazyn Konfekcyjny Emila Schmechela, a w czasach PRL-u dom obuwniczy należący wówczas do przedsiębiorstwa Państwowe Domy Towarowe (potocznie nazywany "Domem Buta"), powróci na mapę handlową i usługową Łodzi.
Najbardziej prestiżowy grunt biurowy w stolicy Dolnego Śląska ma nowego właścicela!artykuł
Pokaż artykuł
Najbardziej prestiżowy grunt biurowy w stolicy Dolnego Śląska ma nowego właścicela!
KGHM sprzedał działkę na placu Jana Pawła II. Miało tam powstać Cuprum Square. Dziś wiemy, że nowym...
Komandorska 12inwestycja
Pokaż inwestycję
Komandorska 12
Wrocław, Stare Miasto, Komandorska 12
Piotrkowska 96 – zamiast dawnego biurowca Siemensa, będą mieszkania [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Piotrkowska 96 – zamiast dawnego biurowca Siemensa, będą mieszkania [WIZUALIZACJE]
Kolejny zabytkowy obiekt w centrum Łodzi przejdzie rewitalizację i jednocześnie metamorfozę. Pojawiły się wizualizacje projektu remontu dawnego biurowca Siemensa przy ul. Piotrkowskiej 96. Właściciel tego zabytkowego obiektu zamierza przekształcić go w budynek mieszkalny z usługami w parterze. Inwestor otrzymał już pozwolenie na realizację projektu.
[Wrocław] PZU: przy Oławskiej postawimy nowoczesny biurowiecartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] PZU: przy Oławskiej postawimy nowoczesny biurowiec
PZU chce wyburzyć PRL-owski budynek, który od kilkudziesięciu lat stoi przy ulicy Oławskiej 35. W ty...
[Wrocław] PRL-owskie biurowce zrównane z ziemią. Jest wniosek o budowę nowego obiektuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] PRL-owskie biurowce zrównane z ziemią. Jest wniosek o budowę nowego obiektu
Dobiega końca rozbiórka biurowców Naviga i Navicentrum – została po nich tylko sterta gruzu. Inwesto...
W centrum Szczecina, w miejscu budynku ABN Centrum, może powstać nowy budynek-mieszkalno usługowy [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Szczecina, w miejscu budynku ABN Centrum, może powstać nowy budynek-mieszkalno usługowy [WIZUALIZACJE]
W centrum Szczecina może powstać nowy budynek mieszkalno-usługowy – o architekturze współczesnej kamienicy. Powstał projekt koncepcyjny budynku, który ma powstać na miejscu dawnego budynku Społem zwanego "Lucynka i Paulinka" (obecnie stoi na tej działce budynek ABN Centrum), przy ulicy Wojska Polskiego 18.
[Wrocław] Jest zgoda na rozbiórkę biurowca PZU przy Oławskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jest zgoda na rozbiórkę biurowca PZU przy Oławskiej
PZU ma już zgodę na rozbiórkę PRL-owskiego biurowca, który od kilkudziesięciu lat stoi przy ulicy O...
[Wrocław] PZU szykuje się do rozbiórki biurowca przy Oławskiej. Jest powtórny wniosekartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] PZU szykuje się do rozbiórki biurowca przy Oławskiej. Jest powtórny wniosek
PZU zamierza wyburzyć PRL-owski biurowiec, który od kilkudziesięciu lat stoi przy ulicy Oławskiej 35...
W Krakowie zostanie otwarty po remoncie zabytkowy Hotel Francuskiartykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie zostanie otwarty po remoncie zabytkowy Hotel Francuski
Zabytkowy Hotel Francuski, usytuowany w historycznym centrum Krakowa przy ul Pijarskiej 13, naprzeciw Muzeum Czartoryskich, kilka metrów od dawnych murów miasta i Barbakanu, zostanie na początku marca otwarty po prawie dwuletnim remoncie.
Muzeum Piłsudskiego powstanie przy Wschodniej w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Muzeum Piłsudskiego powstanie przy Wschodniej w Łodzi
W wyremontowanej nakładem prywatnego inwestora kamienicy przy ul. Wschodniej 19 powstanie filia Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Przyszły Naczelnik Państwa mieszkał w niej krótko pod koniec XIX w.
Pałac w Krzywiczynach inwestycja
Pokaż inwestycję
Pałac w Krzywiczynach
Krzywiczyny, Wołczyn, Polna 2
Kamienica Dom Pinkusa Zielona 10inwestycja
Pokaż inwestycję
Kamienica Dom Pinkusa Zielona 10
Łódź, Śródmieście, Zielona 10
[Wrocław] Coraz bliżej budowy nowego biurowca w samym centrum. Jest decyzja środowiskowaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Coraz bliżej budowy nowego biurowca w samym centrum. Jest decyzja środowiskowa
Skanska Property Poland szykuje się do kolejnej inwestycji biurowej we Wrocławiu. Inwestor właśnie u...
Wmurowano kamień węgielny pod Muzeum Bł. Ks. ‎Jerzego Popiełuszki [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod Muzeum Bł. Ks. ‎Jerzego Popiełuszki [WIZUALIZACJE]
Na terenie powstającego Muzeum Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Okopach (woj. podlaskie) odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Budimex SA jest generalnym wykonawcą inwestycji. Wydarzenie symbolicznie zainaugurowało kolejny etap realizacji projektu poświęconego życiu, działalności oraz dziedzictwu kapelana Solidarności. Obiekt będzie pełnił ważną rolę w pielęgnowaniu pamięci o jednej z ważnych postaci najnowszej historii Polski.
Jeden z najbogatszych Polaków otworzy supermarket na wrocławskim Rynkuartykuł
Pokaż artykuł
Jeden z najbogatszych Polaków otworzy supermarket na wrocławskim Rynku
Duża niespodzianka na rynku handlowym nie tylko we Wrocławiu, ale i w Polsce. Należąca do Tomasza Biernackiego, jednego z najbogatszych Polaków, jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce – Dino, otworzy nowy sklep we Wrocławiu. I nie byłoby w tej informacji żadnej wielkiej sensacji i zaskoczenia gdyby nie fakt, że jak dotychczas markety tej wielkiej i szybko rozwijającej się polskiej sieci pojawiały się głównie w mniejszych miastach, miejscowościach a nawet wioskach, a w przypadku dużych miast, takich jak Wrocław...głównie na ich obrzeżach lub na osiedlach mieszkaniowych.
[Wrocław] Nowy biurowiec stanie w ścisłym centrum. Szykują się do prac archeologicznychartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowy biurowiec stanie w ścisłym centrum. Szykują się do prac archeologicznych
Coraz bliżej do rozpoczęcia prac na działce między ulicą świętego Wita i świętej Katarzyny, gdzie st...
REKLAMA